3 bedroom Apartment for sale in Guadalmina Baja

€ 1.400.000

Квартира на продаж в Гвадалміна Баха - € 1.400.000

R3477886
Spectacular and unique duplex penthouse in the urbanization Parquesol, with the best panoramic views of the Sea of the Coast, in one of the exclusive urbanizations of Guadalmina Baja. It has a 24-hour concierge and consists of a garden area with large swimming pool for adults and another for children. It is a duplex with 2 bedrooms, originally 3 bedrooms, with project to rebuild it again in 3 bedrooms. The first floor consists of a guest toilet and hall that gives access to a large fully equipped kitchen and the living room, with fireplace, which gives access to the beautiful terrace with private octagonal pool and fountain, with hammock area and dining room , with wonderful views of the Mediterranean Sea and the golf course and the Concha. The second floor is accessed by a staircase and the large hall gives way to the double master bedroom with a large covered terrace with rest area and barbecue. The room has a large dressing room and full bathroom with sauna. The second room also with bathroom en suite and exit to the terrace. It is one of the best apartments on the Coast, with an exceptional sea view, located on the beach of Guadalmina. The apartment is sold with two parking spaces and storage room. The Urbanization has several accesses, one to the area of Guadalmina beach and a rear access that connects with San Pedro de Alcantara, Linda Vista and the promenade..   Our reference for this 3 bedroom Apartment for sale in Guadalmina Baja: R3477886 

Власність R3477886 востаннє оновлений: 09-06-2021


Гвадалміна Баха

Придбати нерухомість у Гвадалміна Баха - Путівник

Гвадалміна Баха - це невелика територія поруч Сан-Педро-де-Алькантара і Ель-Параїсо. Район оточений Гольф-клуб Гвадалміна, і складаються здебільшого з властивостей, побудованих за останні три десятиліття. Баджа посилається на своє положення, пов'язане з шосе А-7, яке воно знаходиться нижче. Район над А-7 називається Гвадалміна Альта (натисніть тут, щоб побачити нерухомість, що продається в Гвадалміна-Альта). Район Гвадалміна пропонує безліч зручностей під рукою, кілька невеликих комерційних центрів вздовж А-7. Завдяки близькому розташуванню ви дійдете до них за лічені хвилини, а також до кількох ресторанів та місць, де вас забирають. Ціни в Гвадалміна-Баха були стабільними протягом останніх кількох років, завдяки вигідному розташуванню. Легкий доступ до Сан-Педро, Пуерто-Банус і Марбелья. Як і у решті району Нової Золотої милі, пляжні готелі завжди користуються великим попитом, що утримує середню ціну вище середньої в порівнянні з нерухомістю в Альта-Гуадальміна. По всьому району є кілька готелів, таких як Готель Senator Banus, TRH Параісо і Marriott's. Гольфісти мають безліч курсів для гри, Реальний клуб гольфу Гвадалміна, Гольф El Paraiso і Гольф та заміський клуб Atalaya все за кілька хвилин. Гвадалміна-Альта - це повністю розвинений район, і в результаті будівництво майже не ведеться.

Купити квартиру в Гвадалміна Баха - Путівник

Квартира в Гвадалміна-Баха - цікавий варіант, перебуваючи в тихому місці на пляжі, поруч із зручностями та цінами на розумному рівні. Більшість квартир, що продаються, були побудовані наприкінці 90-х чи на початку 00-х років і, як правило, хорошої якості. Близькість до океану впливає на зовнішність і може збільшити потребу в технічному обслуговуванні. Guadalmina Baja тихий і з обмеженим рухом транспорту. В результаті плоскої топографії піші прогулянки до пляжу та з нього не вимагають особливих зусиль. Ціни на квартири на продаж в Гвадалміна-Баха відносно розміру та спалень. Однак ціна також залежить від огляду та фактичної відстані до моря. Деякі квартири, що продаються, знаходяться дуже близько до шосе і постраждають від дорожнього шуму. Ціни починаються приблизно з 250 000 € і продовжують рухатись до 1 000 000 €, із середнім рівнем цін близько 400-550 000 €.

Придбати віллу в Guadalmina Baja - Путівник

У Гвадалміна-Баха продається достатня кількість вілл, які зазвичай поділяються на дві категорії. Сімейні вілли середніх розмірів та прифронтові вілли з великим розміром ділянки та забудови. Типовий розмір ділянки становить від 1000 до 2000 м2, з побудованою 3-500 м², багато вілл мають ділянки до 5000 м². Ціни на віллу на продаж в Гвадалміна-Баха починаються приблизно з 1 000 000 і продовжуються до 5 000 000 €. Кілька особняків на узбережжі мають цінники 10-15.000.000 €. Середня вілла на продаж у Гвадалміна-Баха коштує близько 1,5-2,500,000 €.

Придбати таунхаус в Гвадалміна Баха - Guide

Таунхаус на продаж - це не те, що ви знайдете багато в Гвадалміна-Баха, але ті, що є на ринку, є дуже чарівними та дещо з прифронтового пляжу. 3-4 спальні та приватний сад - це стандарт, і ціни відносно цього. Ціна таунхауса на продаж в Гвадалміна-Баха становить близько 4-500.000 €
ukУкраїнська