Купівля інвестиційної нерухомості в Іспанії

Інвестиційні властивості - чудовий спосіб забезпечити дохід, заощадити гроші або підготуватися до пенсії. Для цього підходить значна частина об'єктів нерухомості, що продаються в Марбельї та Коста-дель-Соль. Однак на дуже активному ринку є багато речей, на які слід звернути увагу, щоб отримати найкращі пропозиції. Ми маємо великий досвід з цього питання, і ми раді поділитися цим із нашими клієнтами. Існує кілька різних типів інвестиційних властивостей, і важливо знати відмінності. Кожен тип відповідає різним амбіціям, вимогам та ризикам, тому професійна порада є корисною. Вас завжди вітають зв'яжіться з нами, якщо у вас виникли запитання щодо інвестицій!

 

Інвестиційна нерухомість в оренду

Найпоширеніший тип інвестиційної нерухомості - це будинок, вілла чи квартира, яку викуповують для здачі її в оренду, короткострокову чи довгострокову. Оренда нерухомості приносить як щомісячний, так і сезонний дохід від оренди, а також приріст капіталу. Якщо іпотека отримана, власник також може отримати податкові пільги. Характеристики власності важливі для правильної покупки з високим рівнем рентабельності інвестицій. Детальніше про інвестиції в довгострокову оренду читайте тут, а про інвестиції в короткострокову оренду тут.

 

Інвестиційна нерухомість на продаж нижче ринкової вартості

Іншим популярним варіантом є нерухомість, що продається в умовах лиха, повернення банку або майно, придбане у власників, які відчайдушно хочуть продати. Такі властивості важко знайти, і покупець часто повинен бути готовим швидко укласти угоду. Придбання нерухомості в Коста-дель-Соль на цих умовах може призвести до дуже високої рентабельності інвестицій, але також може спричинити високий ризик. Дізнайтеся, як визначити ідеальну інвестиційну нерухомість для придбання за ринковою вартістю, у цьому посібнику.

[thrive_leads id = '460974 ′]

 

Інвестиційна нерухомість на ремонт

Нерухомість, що продається в Марбельї або прилеглих районах, часто потребує світлого або повного оновлення. Багато об'єктів нерухомості належать як інвестиційна або туристична нерухомість, що використовується лише кілька разів на рік. Як результат, вони часто не підтримуються належним чином і залишаються у своєму первісному стані. У поєднанні з розумними цінами на будівельні роботи це може бути дуже вигідно та забезпечити високу рентабельність інвестицій. Існує безліч деталей, про які слід пам’ятати, і важливо уникати об’єктів, що мають юридичні проблеми. Дізнайтеся про всі хитрощі та про те, як визначити потрібну нерухомість, у нашому розділі ремонту тут.

 

Властивості інвестиційного гольфу

Значна частина жителів, емігрантів та туристів також є любителями гольфу і насолоджуються численними полями для гольфу на Коста-дель-Соль. І навіть ті, хто не грає в гольф, часто цінують вигляд красивого ландшафтного поля для гольфу. Крім того, спокій і спокій гарантовані, якщо ви володієте майданчиком для гольфу на передовій. Окрім естетичних переваг властивостей гольфу на передовій, вони також користуються великою популярністю як нерухомість для оренди. Клієнти часто є клієнтами, що повертаються, та орендарями, які ретельно доглядають за власністю. Якщо ви хочете придбати майданчик для гольфу на передовій, прочитайте наш путівник, щоб знайти найкращий тут.

 

Інвестиції у забудову нерухомості

Купівля забудови нерухомості в Іспанії часто пропонує високу рентабельність інвестицій, просто будучи одними з перших, хто купує. Дуже часто забудовник пропонує до запуску знижки на квартири, що не пропонуються до продажу. Знижка типова 3-10% від офіційної роздрібної ціни. Оскільки проект досягає різних етапів, ціна за каталогом зростатиме з 5-10%. Маючи знання за останні 10 років розробки, ми можемо зробити висновок, що приріст капіталу становить 15-301ТР1Т у період від запуску до конкуренції. Існує безліч умов, про які слід знати, тому ми радимо вам перед покупкою вивчити наш розділ про інвестиції в нерухомість, що не планується.

Чому Коста-дель-Соль - гарне місце для придбання інвестиційної нерухомості?

Придбання інвестиційної нерухомості в Марбельї та її околицях може бути вигідним різними способами. Популярність Коста-дель-Соль, зокрема Марбельї, неухильно зростає протягом останніх трьох десятиліть. Серед кількох причин, фантастичний клімат з понад 320 сонячними днями на рік відіграє велику роль у перетворенні Іспанії на популярне місце для інвестування. Чудова погода, море та гірські околиці також є ключовим фактором у районі, відомому як Коста-дель-Гольф, з понад 70 високоякісними полями для гольфу. Сезон гольфу триває майже цілий рік, щось дуже унікальне в Європі. Наприклад, декілька курсів є одними з найвищих у Європі Вальдеррама який був увінчаний найкращим європейським полем для гольфу 2017 року.

Іншим фактором є міжнародна репутація та популярність. І Марбелья, і Пуерто-Банус є одними з трьох найпопулярніших туристичних напрямків у Європі. Політична сцена стабільна, а володіння інвестиційною нерухомістю без ускладнень. Докладніше про численні причини, за якими Коста-дель-Соль є чудовим місцем для володіння нерухомістю, читайте в нашому путівнику тут.

ukУкраїнська