Продайте своє майно в Іспанії

Якщо ви плануєте продати нерухомість в Іспанії, тут слід врахувати багато аспектів. У цьому розділі ви знайдете всю інформацію, необхідну для прийняття правильних рішень щодо вашого майна. Якщо у вас є якісь запитання, ви хочете отримати допомогу чи думку, будь ласка, не соромтеся звертатися до нас →

Професійна фотосесія

Крок номер один, коли ми перераховуємо вам нерухомість на продаж. Зображення повинні демонструвати елементи вашого майна, не будучи нереальними. Крім того, кожна фотографія повинна розповісти історію - надати повну картину та вразити. Зазвичай ми робимо від 10 до 20 фотографій, більш ніж достатньо, щоб пробудити інтерес.

Опис

Опис, який продається. Хороший та інформативний опис має кілька цілей, які все збільшують шанс залучити клієнтів. Багато покупців нерухомості мають обмежені знання про територію, урбанізацію та всі приховані перлини вашого майна. Ми переконуємось, що нічого не залишається осторонь, і читач буде відчувати, як вони самі там.

Плани поверхів

Плани поверхів є обов’язковими в багатьох країнах, проте в Іспанії це лише невелика частина об’єктів для продажу, які пропонують це. Коли ми перелічуємо об’єкт нерухомості, ми завжди створюємо план поверху вашого об’єкта. Потенційному клієнту важливо зрозуміти планування та можливості вашого майна.

Агентська мережа

Розподіл агентствам є ще одним ключовим елементом. У Коста-дель-Соль перебуває близько 1000 окремих агентів чи агентств - ми гарантуємо, що кожен знає про вашу власність. Ми є частиною декількох різних агентських мереж, а також маємо велику базу даних електронної пошти.

Інтернет-реклама

Як частина нашої загальної реклами, ваше майно буде розміщено на кількох міжнародних порталах нерухомості, Facebook, Instagram та Twitter. Ми також надішлемо вашу власність до нашої бази даних з більш ніж 9000 приватних покупців та інвесторів

Pdf Брошура

Брошура в pdf для тих, хто хоче ближче розглянути вашу власність або надіслати другові. Брошуру можна завантажити з нашого веб-сайту, а посиланням для перегляду в Інтернеті можна поділитися. Звичайно, кожен може надрукувати його, і це буде виглядати чудово!

3D віртуальний тур

Запропонуйте зацікавленим клієнтам пройтись по вашій власності - не будучи там. Може бути дуже корисним, особливо для особливих властивостей та властивостей з незвичним розподілом. Це необов’язково, яке ми можемо додати до вашого пакету з переліком.

Посилення реклами

Посилення - це можливість збільшити вашу присутність у соціальних мережах, Google Adwords, порталах майна тощо. Це може допомогти привернути увагу до вашої власності та пришвидшити процес продажу. Це необов’язкова додаткова допомога, яку ми можемо додати до вашого пакету переліків, пристосованого до вашого власності.

Отримайте найвищу ціну за своє майно

Продаж нерухомості в Іспанії може мати багато різних причин, але лише одна мета - максимізувати кінцеву ціну продажу. Знання, правильна стратегія та правильні дії дозволять цього досягти, і ми були б горді бути частиною цього процесу. Підходячи до нового об’єкта нерухомості, який буде включено в наш портфель, ми завжди починаємо з аналізу ринку та нерухомості. Ми вивчаємо, що було раніше та в даний час на ринку, для чого воно продавалось, і наскільки високий попит на площу та тип власності. Наступним кроком є відвідування вашої власності, щоб отримати уявлення та розуміння власності та її переваг. Все разом, ми можемо запропонувати, який найкращий спосіб продати ваше майно і за якою ціною.

Одна контактна особа

Коли ви перелічуєте нерухомість у нас, ви завжди матимете справу з однією і тією ж особою, яка відповідає за ваше майно. Ми надаємо Вам негайний зворотний зв'язок, загальні щомісячні спостереження та гарантуємо швидке вирішення всіх запитів. Як результат, вам гарантований процес продажу без головних болів, проблем і стресів.

Ключі та порядок перегляду

Якщо ви мешкаєте у власність, ми завжди організовуємо з вами будь-які огляди з якомога більшою кількістю часу заздалегідь. Ми завжди зв’яжемося з вами телефоном та поштою або будь-яким іншим способом, про який ми домовились. Якщо ви не проживаєте в помешканні, часто залишається набором ключів у нас перевага. Ми порадимо вам перед будь-якими переглядами та зможемо домовитись про перегляди без затримки. Легкі перегляди завжди збільшують шанс продати нерухомість. Після огляду нерухомості, що продається, ми надаємо вам негайний відгук.

Угода про лістинг

- Законодавча вимога продати майно в Іспанії

Існує два типових типи угод про лістинг - ексклюзивна та невиключна. Обидва вони визначають умови продажу вашого майна, включаючи оплату агентству. Ми використовуємо лише договори про відсутність заробітної плати та завжди коригуємо умови відповідно до вашої ситуації.

Неексклюзивна угода є найпоширенішою і дозволяє продати ваше майно у кількох агентствах. Як результат, у вас є більше агентств, які намагаються продати ваше майно, оскільки їм не потрібно ділитися комісією з розміщення з іншими агенціями. Одночасно вам також доведеться керувати переглядами, ключами та спілкуванням між кількома різними агенціями. Залежно від власності, невиключна угода про лістинг не завжди є найефективнішим способом продажу вашого майна. Тривалість невиключної угоди про лістинг не обмежена часом і може бути скасована з попередженням за 14 днів.

Ексклюзивна угода зобов'язує вас використовувати лише одне агентство для продажу свого майна. Переваг багато, і часто переважним рішенням серед іноземних власників нерухомості. Ми обробляємо всі перегляди, ключі, зворотній зв’язок, підготовку до перегляду тощо, і ми забезпечуємо професійну презентацію власності. За ексклюзивною угодою ми співпрацюємо з усіма іншими установами та забезпечуємо надання їм усієї необхідної інформації. Ми також гарантуємо, що ми покажемо ваше майно в будь-який день і в будь-який час. Як результат, інші агенції знають, чи також легко домовитись про перегляд з Avante. Тривалість ексклюзивної угоди про лістинг, як правило, становить 3-12 місяців, і часто така структура складається як відсутність продажу - відсутність оплати.

Які-небудь питання?

  Поширені запитання - продати нерухомість в Іспанії

  - Те, про що найбільше нас запитують наші клієнти

  Щоб продати нерухомість в Іспанії, вам потрібні документи, що підтверджують ваше право власності на це майно. Цей документ нота простий. Крім того, обов’язковим є наявність енергетичного сертифіката для продажу нерухомості в Іспанії. Енергетичний сертифікат коштує від 1 до 200 євро. Якщо ви використовуєте агентство для продажу свого майна в Іспанії, вам також потрібно надати дійсне посвідчення особи (паспорт або посвідчення особи) та останню квитанцію про сплату зборів Ібі, Басури та громади.

  Ринок нерухомості на узбережжі Коста-дель-Соль, зокрема Марбельї, рухається цілий рік. Завжди є покупці, які шукають потрібну нерухомість для продажу. Однак деякі періоди є більш зайнятими, ніж інші, тому для продажу нерухомості в Іспанії терміни дуже важливі. Починаючи рік, січень та лютий, як правило, найповільніші місяці року. Люди оздоровлюються від Різдва та нового року, і як результат, не в настрої. З березня по липень тут зайнято, і покупці мають багато шансів відвідати Іспанію у відпустці. Кінець липня, серпень та вересень, як правило, занадто спекотний, і покупці приїжджають сюди відпочити. З кінця вересня до початку грудня його знову зайнято, і у нас багато покупців.

  Якщо ви не перебуваєте в Іспанії, коли ваше майно продається, ви можете з ним впоратись ваш адвокат. Завдяки довіреності, підписаній нотаріусом, ваш адвокат може впоратись з усіма продажами. За допомогою цієї установки ви можете продати своє майно в Іспанії, не перебуваючи в країні.

  Продати нерухомість в Іспанії - це не проблема, якщо ви живете за кордоном. Вам просто потрібно надати своєму адвокату довіреність (POA). Завдяки цьому ваш юрист може здійснити всі аспекти продажу майна. Якщо вам потрібно знайти хорошого адвоката, подивіться на тих, кого ми рекомендуємо тут.

  Існує два види податків, які потрібно сплачувати, плюсвалія та приріст капіталу (ЗГТ). Плюсвалія становить від 2-4% на рік від загальної вартості майна. Приріст капіталу становить між 19-23% прибутку, який ви отримали від продажу майна

  Витрати на продаж нерухомості в Іспанії поділяються на дві частини - витрати на продаж та податок. Вартість продажу - це винагорода агентству та будь-який додатковий маркетинг. Більшість агентств на Коста-дель-Соль беруть від 4-6% остаточної ціни закупівлі. Співпраця з агенцією дозволяє отримати вищу ціну за своє майно порівняно з приватним продажем. В результаті витрати покриваються за рахунок прибутку. Вам також потрібен дійсний енергетичний сертифікат ЦСЄ, який коштує 1-200 €. Існує два види податків, плюс плюс та приріст капіталу (ЗГТ). Плюсвалія становить від 2-4% на рік від загальної вартості майна. Приріст капіталу становить між 19-23% прибутку, який ви отримали від продажу майна.

  Середній час, необхідний для продажу нерухомості в Іспанії, залежить від багатьох факторів. Тип власності, місце розташування та ціна. Переважна частина ринку складається з квартир від 150 000-500 000 €. Як результат, ці властивості часто продаються швидше, ніж в середньому. Чим дорожче, велике та спеціальніше майно, тим довше може знадобитися його продаж. Деякі місця можуть переглядати в кілька разів більше, ніж в середньому, наприклад, пляжні готелі. Кінцевим фактором є ціна, ключовий елемент. Якщо ціна занадто висока, майно не буде отримувати жодних відсотків. Як результат, він може бути на ринку роками. Для нерухомості з правильно встановленою ціною середній час продажу становить:

  • 100.000-500.000 1-4 місяці
  • 500.000-2.000.000 2-6 місяців
  • 2.000.000+ 4-12 місяців

  Щоб продати нерухомість в Іспанії приватно, потрібен певний час, зусилля та знання про ринок. Для деяких власників нерухомості це здійсненний підхід, який іноді є гарним рішенням. Однак у більшості випадків нерухомість не досягне тієї самої ціни продажу, як якщо б була продана через агентство. Оскільки покупці нерухомості на Коста-дель-Соль приїжджають з усього світу, з ними дуже важко дістатись. Як результат, менше людей цікавляться вашим майном, а досягнута ціна нижча. Ми завжди раді надати вам уявлення про те, яку цінність ви могли б очікувати, продаючи через нас.

  ukУкраїнська