Власність на продаж на Коста-дель-Соль

Власність на продаж в Марбельї, Іспанія

Марбелья є найвідомішим містом на Коста-дель-Соль з 70-х років і продовжує залишатись магнітом для туризму, інвестицій та емігрантів. Муніципалітет Марбелья охоплює дуже велику територію, з багатьма меншими містами всередині, такими як Нуева АндалусіяСан-ПедроLa Quinta і багато іншого. Якщо ви шукаєте нерухомість на продаж у Марбельї, ви балуєтесь вибором. Протягом останніх 40 років спостерігався постійний потік нових будівель усіх видів вілл, таунхаусів та квартир у будь-якому діапазоні цін. У центрі міста більшість населення має іспанське походження, і більшість об'єктів, що продаються, мають типовий іспанський стандарт. Невелика територія з віллами також знаходиться на околиці центру. Ціни є середніми для району, за винятком квартир, що продаються на узбережжі, дещо перевищують середні.

Рухаючись від центру Марбельї у напрямку Золота миля, ціни зростають, а у багатьох випадках і якості будівництва. Марбелья має що запропонувати, культурно, гастрономічно та нічним життям! Щороку Марбелья приймає великих  музичний фестиваль Starlite біля підніжжя гір за містом поруч із ексклюзивним районом Сьєрра-Бланка. У центрі також можливо відвідати фантастичний чарівний стара частина Марбельї. Атмосфера тут може змусити вас забути, що ви перебуваєте в одному з найпопулярніших європейських напрямків відпочинку. Адміністративні питання, скасування дозволів на будівництво та юридичні проблеми стали причиною того, що в Марбельї з 2004-2015 років було видано дуже мало дозволів на будівництво. Через це в цьому районі дуже мало нових будівель.

 

Квартири на продаж в Марбельї, Іспанія

Купівля квартири в Марбельї часто є дуже хорошою інвестицією, оскільки попит на відремонтовані квартири дуже великий. Міжнародна репутація підтримує ціни на високому та стабільному рівні. Якщо ви хочете знайти квартиру на продаж, важливо провести невелике дослідження районів. Об’єднання з професійним агентом, щоб уникнути підводних каменів, завжди буде перевагою.

Власність на продаж у Марбельї дуже сильно відрізняється за ціною, якістю та місцем розташування. Загалом, ціна квартир, що продаються в центрі, становить від 250.000 € до 600.000 € для квартири з 2 або 3 спальнями. Чим ближче ви підійдете до Золотої милі та пляжу, тим вищими будуть ціни. Найдорожчі - Пуенте Романо та Сьєрра Бланка. Квартира з 2 спальнями починається приблизно з 700.000 €, а ціна великої 3-4-кімнатної квартири на продаж з панорамним видом становить приблизно 1.500.000 - 3.000.000 €. Більшість квартир, що продаються в Марбельї, коштують 400 000 € - 1 000 000 €.

Купівля нерухомості в Іспанії

Придбання нерухомості в Іспанії - це початок великої пригоди, сповненої хвилювання. Першим кроком, з яким потрібно визначитися, є ваш бюджет. При покупці нерухомості в Іспанії вартість покупки становить приблизно 13-14% (див. Нижню частину цієї статті). Витрати на покупку особливо важливі, якщо ви фінансуєте свою покупку. Іспанські банки фінансуватимуть до 80% ціни нерухомості, без урахування витрат. Якщо вам потрібна додаткова порада щодо фінансування, ми співпрацюємо з кількома банками та фінансовими брокерами і раді допомогти.

Шукаючи нерухомість на продаж, майте на увазі, що ми маємо доступ до всієї нерухомості, що продається. Частково через мережі, частиною яких ми є, а частково завдяки хорошим відносинам, які ми маємо з іншими агенціями. Як результат, вам не доведеться залучати багато різних агентств чи агентів, а лише одного чи двох. У цьому посібнику ми описуємо процес купівлі нерухомості в Іспанії та пояснюємо різні кроки. Якщо є деякі елементи, де ви хочете отримати більше інформації, не соромтеся звертатися до нас. Ви можете писати в чаті, надішліть нам листабо зателефонуйте нам

Прочитайте повністю путівник про купівлю нерухомості в Іспанії тут.

ukУкраїнська