Купівля нерухомості в Іспанії

Придбання нерухомості в Іспанії - це початок великої пригоди, сповненої хвилювання. Першим кроком, з яким потрібно визначитися, є ваш бюджет. При покупці нерухомості в Іспанії вартість покупки становить приблизно 13-14% (див. Нижню частину цієї статті). Витрати на покупку особливо важливі, якщо ви фінансуєте свою покупку. Іспанські банки фінансуватимуть до 80% ціни нерухомості, без урахування витрат. Якщо вам потрібна додаткова порада щодо фінансування, ми співпрацюємо з кількома банками та фінансовими брокерами і раді допомогти.

Шукаючи нерухомість на продаж, майте на увазі, що ми маємо доступ до всієї нерухомості, що продається. Частково через мережі, частиною яких ми є, а частково завдяки хорошим відносинам, які ми маємо з іншими агенціями. Як результат, вам не доведеться залучати багато різних агентств чи агентів, а лише одного чи двох. Якщо ви готові знайти власність, про яку мрієте, в Іспанії, зверніться до нерухомість на продаж. У цьому посібнику ми описуємо процес купівлі нерухомості в Іспанії та пояснюємо різні кроки. Якщо є деякі елементи, де ви хочете отримати більше інформації, не соромтеся звертатися до нас. Ви можете писати в чаті, надішліть нам листабо зателефонуйте нам

Угода про депозит та бронювання

Сплата депозиту - це перший крок до придбання нерухомості та її виведення з ринку. Сума депозиту становить мінімум 6.000 € та до 10% вартості майна при покупці нерухомості в Іспанії. Його слід виплатити розробнику, вашому агентству, агентству покупця або юристу. Угода про бронювання завжди підпадає під заставу і передбачає умови. Застава для бронювання майна, як правило, не повертається. Винятки можуть бути зроблені, наприклад, якщо іпотека потребує затвердження або якщо є невирішені юридичні питання.

Ми завжди уважно вивчимо будь-який документ про бронювання та перевіримо обґрунтованість умов. Ви можете внести заставу банківським переказом, за допомогою кредитної картки або в деяких випадках готівкою. Представник продавця (агентство) і ви підписуєте угоду про бронювання, яка потім діє з підтвердженням оплати. Після підписання угоди про бронювання та внесення застави на місці, власність поки що ваша. Наступним кроком є або приватний договір купівлі-продажу (PPC), або безпосередньо нотаріусу для підписання актів!

 

Належне старанність

Належний контроль - це процес, який здійснює ваш адвокат, і є дуже важливим аспектом купівлі нерухомості. Іспанська адміністративна система боргу, власності на майно та будівельних ліцензій дуже складна. Як наслідок, необхідний досвід ретельної перевірки всіх аспектів власності. Під час належної перевірки з’являться непогашені податки, збори громади, порушення розміру та існуючі іпотечні кредити. Адвокат повідомить вас про наслідки будь-яких порушень та включить у приватний договір купівлі-продажу (PPC). Також можна підтримувати КПК, доки ці питання не будуть вирішені. Ви можете здійснити належну ретельність самостійно, але ми не радимо це робити. Купуючи нерухомість в Іспанії, адвокатська винагорода значно перевищує проблеми та ускладнення, які можуть виникнути.

 

Приватний договір купівлі-продажу (PPC)

Приватний договір купівлі-продажу є юридично обов'язковим документом, в якому викладаються умови придбання майна, яке ви збираєтеся зробити. Він передбачає будь-які особливі умови, узгоджені між вами та продавцем, і повністю замінює угоду про бронювання. Контракт, як правило, підписується протягом 1 місяця з моменту сплати депозиту і діє до дня підписання купівлі нерухомості у нотаріуса. Важливо детально вивчити приватний договір купівлі-продажу (PPC), особливо під час придбання нерухомості, що не планується. Причиною цього є будь-яка умова щодо продажу майна до завершення будівництва, затримок тощо.

Ви з продавцем підписуєте приватний договір купівлі-продажу, коли обидві сторони домовляються про умови. З укладеним приватним договором купівлі-продажу (PPC) прийнято платити 10%, мінус уже сплачений депозит. Якщо продавець виконує свої обов'язки, цей платіж не повертається, якщо ви знаходитесь на шляху придбання нерухомості в Іспанії.

 

Підпис у нотаріуса

Коли всі вищезазначені кроки виконані, нарешті настає великий день. У нотаріуса новий акт буде підписаний, і ви офіційно придбали нерухомість в Іспанії! У нотаріуса адвокати та нотаріус переглянуть усі документи та переконаються, що все правильно. Нотарій також пояснить вам безпосередньо або через перекладача, який процес. За умови згоди всіх, новий акт буде офіційно підписаний та завірений печаткою. Відтепер ви можете зателефонувати власнику власного власності в Іспанії! Не забудьте взяти з собою паспорт або особисту посвідчення особи, оскільки без нього ви не можете підписати акт.

Власність знайдено!

Угода про депозит та бронювання

Належне старанність

Приватний договір купівлі-продажу КПП

Оплата 10%

1-8 тижнів

Підпис у нотаріуса

Остаточний платіж

Ви володієте власністю!

Купівля витрат при купівлі нерухомості в Іспанії

 • 1,2 % (приблизно) Плата за нотаріус та реєстр нерухомості - обидва внески встановлюються залежно від ціни та розміру майна або ділянки
 • 1,5% Гербовий збір лише для нового будівництва - оплачується урядом і не підлягає обговоренню
 • 1% Адвокатський збір - загальна плата за адвоката, і вона рідко підлягає переговорам
 • Податок на переказ (ITP) або IVA. Податок на передачу податку застосовується до будь-якого існуючого майна або ділянки, а IVA застосовується до нових об'єктів нерухомості та проектів чи об'єктів, що не плануються
  • Податок на переказ (ITP)
   • 0-400.000 = 8%
   • 400 000 - 700 000 = 9%
   • 700.000 -> = 10%
  • ПДВ 10% (IVA) на абсолютно нове майно, придбане у забудовника (вілли, міські будинки, квартири, ділянки, комерційні приміщення та гаражі, що продаються разом з майном)
  • Власність, придбана компанією з метою продажу протягом 5 років, платить лише 2% ITP
 • Земельні ділянки та комерційні приміщення підлягають сплаті ПДВ 21% (IVA), коли операція здійснюється між двома компаніями.

Перепродаж майна 10-121ТР1Т податок

 • Нотаріус та реєстр 1,2%
 • Адвокат 11ТП1Т
 • ITP 8-10%

Нове майно 13,7% Податок

 • Нотаріус та реєстр 1,2%
 • Адвокат 11ТП1Т
 • Гербовий збір 1,51ТР1Т
 • IVA 10%

Що потрібно для придбання нерухомості в Іспанії

 • Номер NIE
  • Номер NIE - це ваш офіційний податковий номер і служить для багатьох цілей. Це основна форма ідентифікації в Іспанії. Проїзд до поліцейської дільниці коштує близько 25 євро, але це може бути тривалим процесом. Ваш адвокат часто виконує це завдання, і ми також можемо допомогти, якщо хочете.
 • Паспорт
  • Паспорт або національний документ, що посвідчує особу, необхідний у оригіналі.
 • 6.000 € (або більше) для резервування майна, сплаченого кредитною карткою, банківським переказом або готівкою.
 • Іспанський банківський рахунок необхідний, якщо ви є власником нерухомості в Іспанії. Вода, електроенергія та податок будуть автоматично стягуватися з цього рахунку.
ukУкраїнська