Адвокати Г.М.

gm-юристи-marbella-avante

Юридична фірма Golden Mile є ознакою якісного юридичного обслуговування та професійної досконалості - відзначається відданістю цілям клієнта. Це зобов'язання дозволило їй стати однією з найдинамічніших юридичних фірм в Малазі та Марбельї. Юридична фірма Golden Mile має високий рівень спеціалізації в іноземних інвестиціях на іспанському ринку, а також допомогу в отриманні різних видів ВНЖ, що існують в Іспанії. Наша спроможність впроваджувати інновації, наша особиста допомога клієнтам, наше глибоке знання законодавства та розуміння потреб наших клієнтів - це стовпи, на яких стоїть наша Юридична фірма, завдяки чому ми робимо посилання в районі Малаги та Марбельї. Ми пропонуємо наші послуги іспанською, англійською та шведською мовами.

Телефон + 34 952 826 973

Пошта [email protected] юристів.es

Інтернет gmuris.es

Перес де Варгас

Найважливішим надбанням адвокатів Перес де Варгас є їхній людський капітал. Наш великий досвід юридичних консультацій - це результат чотирьох десятиліть надання послуг та розширеного досвіду в бізнесі та економічному секторі, який походить від консультування компаній протягом усіх цих років. Досвід нашої команди відомих професіоналів, у поєднанні з їхньою високою кваліфікацією та техніко-юридичною підготовкою, дозволяють нам досягти високих стандартів якості, підкреслюючи в цьому напрямку галузі власності та банківського права, а також іноземних інвестицій та міського права.

Наша комп’ютерна система управління знаннями забезпечує доступ до загального джерела, доступного всім професіоналам нашої фірми, що дозволяє завжди обмінюватися досвідом, стратегіями, ідеями та досвідом, крім узгодження критеріїв між нашими юристами з офісів в Естепоні та Марбельї. , що спеціалізується на різних галузях права. Наші юристи підтримують тісні та особисті стосунки з нашими клієнтами, дозволяючи їм глибоко знати їх обставини та вимоги з метою ефективної адаптації до їх потреб та захисту їх інтересів. Окрім того, ми постійно інформуємо клієнта про всі етапи процесу, щоб постійно інформувати його та пропонуємо співпрацювати з нашою командою при розробці найбільш адекватної стратегії. Врешті-решт, ми вважаємо, що особистий підхід до клієнта, підтримка постійного спілкування та негайна відповідь на всі їх запити є важливими критеріями надання наших послуг.

Телефон + 34 952 778 848

Пошта  [email protected]

Інтернет perezdevargas.es

ukУкраїнська