Навколишнє середовище Андреа Бек

ambience-home-design-avante

Більше 15 років досвіду та успіху на конкурентному та інноваційному ринку допомогли нам рости та змусили нас справді повірити, що проектування власності - це більше, ніж просто наповнення простору красивими меблями та гарними аксесуарами, але робить кожен будинок справжнім домом для життя Для створення власності, про яку мріють і бажають наші клієнти, важливо спільно розвивати та досліджувати смаки, уподобання та функціональні вимоги. Цілеспрямований підхід, який ми дотримуємось, - це розумне використання простору, спритне вирішення складних областей та впровадження рішень бездоганної якості та майстерності. Більше того, ми працюємо виключно з висококваліфікованими професіоналами та ретельно підбираємо постачальників та субпідрядників, забезпечуючи надійну та надійну платформу для роботи.

Телефон +34 952 858 699

Пошта [email protected]

Інтернет ambiencehomedesign.com

Дизайн інтер'єру Педро Пенья

педро-пена-авантеФірма Педро Пенья була визнана своєю увагою до деталей та сутності, створивши спадщину, яка охоплює понад сорок років роботи. Наша корпоративна філософія була побудована як спосіб розуміння сучасної середземноморської культури, ставши для дизайну інтер'єру в Марбельї та на міжнародній панорамі еталоном.

У кожному проекті ми задовольняємо конкретні потреби, що випливають із відносин клієнт-простір, які взаємно вимагають рішень, які ми вирішуємо матеріальними жестами та предметами досконалості. Як і при створенні живописної композиції, ми приймаємо всі можливі задуми як палітру кольорів, ніби малюємо пейзаж. Щоб задовольнити потреби наших клієнтів у досконалості, ми обираємо найкращі матеріали, шукаючи по всьому світу, щоб знайти найвишуканіші тенденції дизайну як в оздобленні, так і в мистецтві. Протягом своєї професійної кар’єри ми невтомно шукали, щоб знайти найсучасніші тенденції, які резонують у нашій мові. Отже, ми можемо претендувати на майстерність, володіючи безліччю інструментів для вдосконалення нашого ремесла, будуючи кожен проект із максимального потенціалу. Ми також прагнемо вдосконалити наш творчий процес, додаючи новітні та найбільш інноваційні методи. Для цієї фірми надзвичайно важливо включити найновіші інструменти тривимірної візуалізації, щоб забезпечити плавне двостороннє спілкування з клієнтом. Сьогодні проекти дизайну інтер’єру отримують вигоду від нескінченних нюансів, що забезпечуються 3D-дисплеєм, хоча кожен проект закінчується традиційним жестом, де сам Педро Пенья проводить засідання в цьому приміщенні, щоб підтвердити його придатність.

Телефон +34 952 824 962

Пошта [email protected]

Інтернет pedropena.com

Інтер'єри Марбельї

marbella-interiors-avanteТут, у Marbella Interiors, наш бізнес простий - ми пропонуємо високоякісні, персоналізовані схеми меблів та доступні, розкішні пакети меблів власникам будинків тут, на узбережжі Коста-дель-Соль. Наша команда власних дизайнерів має багаторічний досвід створення чудових будинків. Ми пропонуємо дизайнерські послуги, але без дизайнерських цін. Ми знімаємо головний біль із обстановки вашого будинку. Ми можемо управляти абсолютно всім, дбаючи про доставку, установку та всі можливі деталі, аж до ножів та виделок! Пакети, що починаються всього з 10 995 євро, пропонують найефективніший та найдешевший варіант розкішних меблів на ринку.

Телефон +34 951 20 30 42

Пошта [email protected]

Інтернет marbellainteriors.com

Continental Design Group

Континентальний дизайн-авантеCD Interior - компанія з багаторічним досвідом в області дизайну інтер’єрів. Незалежно від того, чи хочете ви просто облаштувати своє майно або повністю переглянути застарілу вітальню, ванну кімнату, кухню тощо, ми в CD Interior зможемо допомогти вам у будь-якому дизайнерському рішенні. Ми експерти в тому, щоб «слухати» своїх клієнтів, використовуючи наші навички, щоб створити індивідуальний проект з різними стилями, смаками та для всіх типів нерухомості. Наша експертна команда дизайнерів та менеджерів проектів представить вам докладні презентації, цитати та 3D-зображення, тож не залишається сумнівів у тому, що ви можете очікувати як кінцевий результат.

Телефон +34 952 900 313

Пошта [email protected]

Інтернет continentaldesigninterior.com

Acoola Living

Поєднання відкритих майданчиків із житловими приміщеннями в приміщенні

Ми створюємо ваш будинок з душею, чудовий унікальний і нескінченний дизайн, створений додаванням деревини та натуральних продуктів у поєднанні з правильними меблями, оздобленням, відтінками, світильниками та великою кількістю зеленого. Деталі - це не деталі, вони роблять дизайн. Суміш різних подушок, пуфів, пледів та килимів створює теплий богемський спосіб життя.

Телефон +34 951 569 655

Пошта  [email protected]

Інтернет acoola.eu

Loft & Roomers

LOFT & ROOMERS - це активний, захоплюючий та надихаючий меблевий магазин, який відповідає останнім тенденціям. Разом із нашими співробітниками ми пропонуємо найкращі послуги з продажу меблів в Іспанії, а завдяки своїй виграшній програмі «Скандинавські проживання за меншу ціну» ми постачаємо своїм клієнтам найкращі товари за вищою ціною.
Наше ім'я також відповідає опису нашого асортименту. “LOFT” означає простий та мінімалістичний стиль. “ROOMERS” означає елегантність, сільський спосіб життя, затишок і тепло. Дозвольте вашим мріям здійснитися за допомогою LOFT & ROOMERS. Ми пропонуємо вам нордичне життя за меншу ціну.

Телефон +34 952 664 170

Пошта [email protected]

Інтернет loftroomers.com

ukУкраїнська