Технологія будівництва Sismo

Sismo Building Technology Іспанія - провідна промислово розвинена будівельна компанія в Європі. Інноваційна та високоефективна модульна будівельна система, що дозволяє поліпшити якість конструкцій будь-яких видів проектів. SISMO є лідером у впровадженні швидких, доступних, довговічних та екологічно безпечних будівельних технологій. Створена в Бельгії в 1985 році, SISMO поєднує в собі більше 30 років досвіду у розробці та застосуванні будівельної технології SISMO з динамічною групою партнерів та співробітники. Міжнародне співробітництво та постійні дослідження гарантують, що будівельна технологія SISMO і надалі перевищуватиме очікування. На сьогодні вона працює у понад 88 країнах. Основним напрямком діяльності групи компаній SISMO є вирішення проблем сучасної будівельної галузі у фінансово стабільному діловому середовищі. Ми прагнемо будувати довгострокові відносини з усіма нашими зацікавленими сторонами в будівельній галузі. Однією з найбільших переваг Sismo Building Technology як індустріальної системи є її висока рентабельність і, отже, більша конкурентоспроможність, яку вона пропонує розробникам та будівельникам, оскільки це зменшує до 50% часу виконання робіт, а отже, і витрат на будівництво. Це означає швидку доставку будинку для кінцевого споживача. Будівельна система Sismo - це економічно ефективний метод будівництва для всіх учасників будівельного процесу.

Телефон +34 951 319 680

Пошта [email protected]

Інтернет sismospain.com

Група Банус

banusgroup-constructor-avanteBanus Group багато років працює у будівельній галузі на узбережжі Коста-дель-Соль та по всій Іспанії. Наші фахівці мають великий досвід у будівництві будівель будь-якої складності - будинків на одну сім'ю, особняків, урбанізацій, багатоповерхових житлових будинків, таунхаусів, спа-центрів та готелів.
Ми пропонуємо на замовлення комплексну послугу для наших клієнтів і ставимось до незначного ремонту з такою ж увагою, обережністю та деталізацією, як до будівництва великого житлового комплексу. Нашою основною діяльністю є; будівництво, ремонт та ремонт під ключ, створення дизайнерських рішень інтер'єру та ландшафту, участь у інвестиційних проектах будівництва та допомога в отриманні дозволів на будівництво

Телефон +34 952 866 339

Пошта [email protected]

Інтернет banusgroup.com

ukУкраїнська