Дивіться & Touch / Bang & Olufsen

See & Touch - це відповідь нової тенденції сучасних будинків з високими стелями, відкритими просторами, новими будівельними матеріалами та власниками будинків, які очікують найвищих домашніх розваг, аудіо-відео, телекомунікацій, освітлення, безпеки та автоматизації. У See & Touch ми розробляємо та встановлюємо найбільш персоналізовані підключені рішення. Рішення, якими можна керувати за допомогою планшета, смартфона або панелі управління.

Розкажіть нам про себе та ваш спосіб життя, а наша творча та досвідчена команда інженерів, дизайнерів освітлення та електриків надасть усі різні варіанти незалежно від того, наскільки великий чи малий ваш проект.

Наш спектр послуг варіюється від початкового проектування, управління сайтом за допомогою власного установника до повного управління та встановлення нашими спеціалізованими підрядниками.

Зверніться до нас і спробуйте найновіші продукти!

Як підрозділ Bang Olufsen Marbella, виставковий зал See & Touch знаходиться біля входу в Пуерто Банус, інтегрований у магазин Bang & Olufsen. Приходьте і пограйте з продуктами, які ми представляємо, вони знаходяться в авангарді звукової та візуальної насолоди і розроблені для безперебійної інтеграції в будь-який інтер’єр чи зовнішній простір без компромісів щодо продуктивності. 400м2 повних нових та емоційних вражень. Bang & Olufsen Marbella розпочала свою подорож дистриб'ютором Bang & Olufsen на узбережжі Коста-дель-Соль (Іспанія) в 1988 році, встановивши перше інтегроване багатокімнатне аудіо-відео "beolink system", і продовжує розширюватися в рамках підрозділу "SEE & TOUCH", додаючи новини бренди, розробляючи та встановлюючи розумні домашні системи, приватні домашні кінотеатри з 1991 року та переходячи до автоматизації дому, проектування освітлення та затінок

Телефон +34 658 783 872

Пошта [email protected]

Інтернет seeandtouch.es

ukУкраїнська