Нові розробки та забудова нерухомості

Нові розробки на узбережжі Коста-дель-Соль охоплюють переважно великі або малі житлові комплекси та невеликі вілли. Він може бути на стадії проекту, будується або нещодавно закінчений. Побудовані вілли - це одна або кілька вілл. Південна Іспанія перебуває у дуже позитивній фазі зі зростанням цін на туризм та нерухомість як на 2017, так і на 2019 рік. В результаті на Коста-дель-Соль є багато нових подій, і багато чого слід відслідковувати. Як покупець нерухомості, це розкішна ситуація, коли є безліч різних нових розробок на вибір. Звичайно, на продаж також пропонується велика різноманітність нестандартних вілл на замовлення. Хоча процес купівлі забудови вілли чи квартири в новобудові схожий, є деякі важливі відмінності.

Фаза проекту

Перший крок, і це тут, коли окрема особа, компанія, розробник або група проектує проект. Часто там буде власник землі, архітектор, будівельник, а іноді і комерційний агент. Усі ролі можуть бути в межах однієї сутності, що часто спостерігається при менших проектах. Існує нескінченна можливість того, як структурувати внутрішню роботу проекту вілли чи нової забудови. Як результат, важливо чітко зрозуміти, хто за що відповідає.

Фінансування

Банк або інвестор зазвичай бере участь у фінансовому управлінні майновим проектом. Деякі проекти матимуть достатнє фінансування, що дозволить проекту продовжувати незалежно від продажів. Однак для запуску проекту для більшості нових розробок та об'єктів, що не плануються, потрібно продати. Для окремих вілл будівництво часто починається, коли під рукою є покупець. Близько 50% проектів вілл почнуть будувати незалежно від покупця. Більші новобудови квартир та таунхаусів часто покладаються на банківські фінанси. Типовою установкою буде розробник, який надає певну кількість гарантій, та сюжет. Потім банк фінансуватиме проект, коли буде продано 50% з наявних квартир. При цьому виді фінансування банк не ризикує фінансувати проект, який не може бути проданий.

Оплата та часові рамки

Великою перевагою в інвестуванні в проект чи щось, що будується, є гнучкі умови оплати. Норма як для малих, так і для великих проектів дозволяє платіжам слідувати за будівництвом. Для нових розробок плата за бронювання часто становить 6-10 000 €, але вона може бути вищою для розкішних проектів. З укладеною угодою про бронювання ваш адвокат проведе ретельну перевірку та пройде контракт з КПП. PPC означає приватний договір купівлі-продажу та містить усі положення щодо придбання майна. КПП підписується протягом 30 днів і включає подальший платіж між 10-301ТР1Т ціни закупівлі. Залишок залишку сплачується або щомісячно, відповідно до етапів, або після завершення. Будівництво вілли займає близько 12 місяців. Житловий комплекс займає 18-24 місяці.

Доставка та завершення

Після завершення будівництва нове майно потребує декількох ліцензій, перш ніж воно стане вашим. Забудовнику потрібно офіційно оголосити будівництво завершеним із ліцензією на остаточне рішення. Для цього розробник повинен надати різну технічну документацію, включаючи страховий сертифікат. Будь-яке нове будівництво в Іспанії має 10-річну гарантію проти будівельних помилок. Другою необхідною ліцензією є «перша професійна ліцензія» (ліцензія на першочергове заняття). Ця ліцензія підтверджує, що власність відповідає національним нормам та нормам ЄС, і придатна для проживання. Крім того, перевіряються квадратні метри та технічні установки. З наявністю двох ліцензій наступним кроком є підписання акта у нотаріуса, і ви стаєте власником.

Гарантії та ризик придбання нової забудови чи забудови

Нові проекти з нерухомості в Коста-дель-Соль - це безпечний та відносно безризичний досвід. Що стосується безпеки споживачів, нові проекти повністю дотримуються сучасних європейських стандартів. Клієнтські платежі завжди надходять безпосередньо на депозитний рахунок або прив'язані до банківської гарантії. Договори КПП також дуже розроблені і спрямовані на усунення будь-яких невизначеностей. Банки значно втратили на опортуністичному розвитку власності ще на початку 2000-х. Як результат, вони підтримують лише реалістичні та обґрунтовані проекти та забезпечують гарантії клієнтів. За останні 10 років не було жодного майнового проекту, який би змусив клієнта втратити свої інвестиції.

Переваги при купівлі нової забудови чи забудови

Купівля квартири або вілли поза плануванням або на початкових етапах має багато переваг. Найбільш помітною перевагою є нижча ціна порівняно з майном, готовим до замовлення. Вартість власності вища, ніж готовий продукт, оскільки багато покупців нерухомості шукають майно, готове до ключа. Крім того, на ринку протягом більшості років спостерігається загальне зростання цін, в середньому 2-3% на рік. Нарешті, розробники нових розробок часто піднімають ціну з випуском кожної фази, в середньому 3-7%. Все разом збільшення вартості майна робить дуже привабливим придбання нерухомості поза планом. З досвіду можна з упевненістю сказати, що середнє підвищення ціни на вілли, що продаються, становить 15-25%.

Що стосується квартир у нових розробках, ми спостерігаємо подібне збільшення на 15-35%. Ще одним результатом потрапляння в число перших покупців є можливість вибрати найкраще місце і краєвиди. Пентхауси в нових розробках продаються швидко, як результат великого попиту. Описаний вище аспект фінансування також робить покупку більш привабливою завдяки дуже гнучким платежам. Маючи правильні вказівки та поради, наші клієнти ніколи не шкодують про свої непланові інвестиції.

Нові розробки в Естепоні

Естепона - місто, що розвивається, з великою кількістю нових розробок. Нове будівництво - це в основному житлові комплекси, розташовані в центрі міста та околицях. У центрі міста це переважно економічні квартири на продаж, ціна коливається від 150-500.000 €. На схід від Естепони є кілька нових розкішних будівель, що будуються, від 500.000-2.500.000 €. На північ від центру міста продається широкий вибір квартир за цінами від 150.000-4.000.000 €. Естепона не має жодних проблем з містобудуванням. Муніципалітет Естепона тягнеться від Касареса аж до Сан-Педро-де-Алькантара. Поточними новими розробками є:

Край

Розкішні апартаменти на пляжі на схід від порту Естепони. Edge визнаний ефектним дизайном, натхненним сучасними суперяхтами. У цих квартирах для продажу використовуються маневри та природні матеріали. Блоки розподілені у формі спіралі, максимізуючи вид на море для кожної квартири на продаж. Edge був випущений в 2016 році і буде готовий до завершення в кінці 2019 року. Початкові ціни стартували від 400 000 €, а найдорожчі пентхауси досягали 2 000 000 €. Edge має великий успіх і пропонує дуже унікальний продукт. У The Edge ще можна придбати квартири

Острів

Розкішні таунхауси у фантастичному місці на пляжі. Кілька хвилин до порту Естепони та прямо до широкого піщаного пляжу. Таунхауси на острові - це 3 або 4 спальні, розроблені в сучасній, але теплій архітектурі. Кожен будинок площею 150-250 м2 має невеликий сад, а деякі також виходять на море. Острів запущений у 2017 році, і, як очікується, буде готовий до завершення в 2019 році.

Емаре

Емаре - невеличка розкішна забудова на північ від міста, на Новій Золотій милі. Всього 16 пляжних апартаментів з неймовірним видом на море становлять Емаре. Квартири на продаж складають 3-5 спалень та мінімум 120 м². Увага до деталей та якості матеріалів на найвищому рівні. Власники квартир в Емаре зможуть насолодитися спільним басейном і спа-центром, тренажерним залом та унікальним прифронтовим пляжем. Emare запущений в 2018 році і буде готовий до роботи в кінці 2019 року.

Лас-Олас

Las Olas - це невеликий бутик-комплекс, розташований за декілька хвилин на схід від міста Естепона. Розроблений у сучасному стилі з білими та бежевими поверхнями, Las Olas ідеально вписується в його оточення. Лише 54 квартири складають цю нову забудову, яка має фантастичний вид, просторі номери та кухню відкритого планування. Ціни коливаються в межах 250.000-400.000 €, а квартири продаються швидко. Випущений на початку 2018 року, Las Olas готовий до нових власників наприкінці 2019 року.

Гольф Мірадор де Естепона

Ексклюзивна та сучасна розробка, дуже близька до поля для гольфу Estepona Golf. Квартири та пентхауси на продаж мають панорамний вид на гольф та море. Виходячи від відомого розробника, якості надзвичайні, а матеріали ретельно відібрані. Більшість квартир, що продаються, мають великі тераси та орієнтацію на південний захід, що максимізує кількість сонця. Власники гольфу Mirador de Estepona Golf можуть насолоджуватися великим басейном та окремим дитячим басейном між промінчиками сонця. Квартири в цій новій будівлі пропонують як критий, так і підземний паркінг. Запущений у 2018 році Mirador de Estepona Golf готовий до нових власників будинків у 2020 році.

Вид Естепона

Вид - це невеликий анклав розкішних вілл з неймовірним панорамним видом на гори та океан. Розташована на вершині невеликого гірського хребта, приватність знаходиться на вершині, і все ж лише кілька хвилин вниз до узбережжя. Вілли цієї нової забудови пропонують 3 або 4 спальні та великі ділянки площею близько 1000 м². Цей новий проект вілли будується на пагорбах Сельво, безпосередньо над парком сафарі Селво. Висока якість матеріалів, кухні відкритого планування та сучасна архітектура - одна з причин успіху цієї нової розробки. Запущені у 2019 році вілли на продаж у The View готові до нових власників наприкінці 2020 року.

Нові розробки в Марбельї

У 2018 році місто Марбелья надало будівельну ліцензію багатьом новим розробкам після багатьох років бездіяльності. В результаті бурхливого розвитку Марбельї в останні десятиліття залишається обмежене кількість хороших ділянок, де залишається місце для нових розробок. Ті, хто будується, дуже привабливі, і ціни часто вищі. Нижче наведено топ-5 найпопулярніших нових розробок у Марбельї, які зараз будуються.

Люкси "La Meridiana"

La Meridiana Suites - це розкішні апартаменти у закритій громаді на Золотій милі. Квартири в цій новій будівлі дуже просторі та оснащені розкішними матеріалами та рішеннями. Урбанізація люксів La Meridiana пропонує як спа, тренажерний зал і послуги консьєржа, так і цілодобову охорону. В апартаментах є 2-4 спальні, а в пентхаусі - власний глибокий басейн на даху. Ця нова будівля розташована неподалік від знаменитого готелю Пуенте Романо та Золотої милі. La Meridiana Suites, випущений у 2018 році, готовий до нових власників наприкінці 2019 року.

Дев'ять левів

На пагорбах Нової Андалусії будується нова забудова «Дев’ять левів». Дуже великі апартаменти з 2-5 спалень, включаючи пентхауси площею 250 м² з неймовірним панорамним видом. розподілені на 9 кварталів, кожна квартира є дуже приватною та має велику терасу. Матеріали в Nine Lions мають високу якість у всьому, а дистрибуція - сучасна та простора. Чудовий варіант придбання нової квартири в привабливому районі. Випущена в 2018 році, ця нова розробка готова для її власників протягом 2019 року.

Пало-Альто

У горах трохи вище Марбельї будується розкішна нова забудова Пало-Альто. Сучасна та легка архітектура в поєднанні з пишною обстановкою зробили цю нову розробку миттєвим успіхом. Панорамний вид на гори і море, а також на Марбелью - це те, що сподобається більшості квартир. Palo Alto пропонує широкий вибір квартир - від 70 м², 2-кімнатних квартир до 5-спальних пентхаусів площею понад 250 м². Ціни починаються приблизно з 400 000 €, а будівництво розпочалось у 2018 році, а перші квартири готові протягом 2020 року.

ukУкраїнська