3 bedroom Apartment for sale in Guadalmina Baja

€ 1.400.000

Apartment for sale in Guadalmina Baja - € 1.400.000

R3477886
Spectacular and unique duplex penthouse in the urbanization Parquesol, with the best panoramic views of the Sea of the Coast, in one of the exclusive urbanizations of Guadalmina Baja. It has a 24-hour concierge and consists of a garden area with large swimming pool for adults and another for children. It is a duplex with 2 bedrooms, originally 3 bedrooms, with project to rebuild it again in 3 bedrooms. The first floor consists of a guest toilet and hall that gives access to a large fully equipped kitchen and the living room, with fireplace, which gives access to the beautiful terrace with private octagonal pool and fountain, with hammock area and dining room , with wonderful views of the Mediterranean Sea and the golf course and the Concha. The second floor is accessed by a staircase and the large hall gives way to the double master bedroom with a large covered terrace with rest area and barbecue. The room has a large dressing room and full bathroom with sauna. The second room also with bathroom en suite and exit to the terrace. It is one of the best apartments on the Coast, with an exceptional sea view, located on the beach of Guadalmina. The apartment is sold with two parking spaces and storage room. The Urbanization has several accesses, one to the area of Guadalmina beach and a rear access that connects with San Pedro de Alcantara, Linda Vista and the promenade..   Our reference for this 3 bedroom Apartment for sale in Guadalmina Baja: R3477886 

Nieruchomości R3477886 was last updated: 09-06-2021


Guadalmina Baja

Kupno nieruchomości w Guadalmina Baja - Przewodnik

Guadalmina Baja jest małym obszarem obok San Pedro de Alcantara oraz El Paraiso. Obszar ten jest otoczony przez Klub Golfowy Guadalminai składają się głównie z nieruchomości wybudowanych w ciągu ostatnich trzech dekad. Baja odnosi się do jego pozycji związanej z autostradą A-7, która znajduje się poniżej. Obszar powyżej A-7, nosi nazwę Guadalmina Alta (kliknij tutaj, aby zobaczyć nieruchomości na sprzedaż w Guadalmina Alta). Obszar Guadalmina oferuje wiele udogodnień w zasięgu ręki z kilkoma małymi centrami handlowymi wzdłuż A-7. Ze względu na bliskie położenie, można do nich dotrzeć w ciągu kilku minut, jak również do wielu restauracji i miejsc na wynos. Ceny w Guadalmina Baja były stabilne w ciągu ostatnich kilku lat, korzystając z doskonałej lokalizacji. Łatwy dostęp do obu San Pedro, Puerto Banus oraz Marbella. Jak z resztą New Golden Mile, właściwości beachfront są zawsze w wysokim popytem, który utrzymuje średnią cenę powyżej średniej w porównaniu do właściwości w Guadalmina Alta.Plaże w Guadalmina są wielkie piaszczyste plaże, jednak nie całkowicie wolne od kamieni. Istnieje kilka hoteli w całym obszarze, takich jak Hotel Senator Banus, TRH Paraiso oraz Marriott's. Golfiści mają mnóstwo pól do gry, Real Club de Golf Guadalmina, El Paraiso Golf oraz Atalaya Golf & Country Club wszystkie w ciągu kilku minut. Guadalmina Alta jest w pełni rozwiniętym obszarem, w wyniku czego nie ma prawie żadnej trwającej budowy.

Kup mieszkanie w Guadalmina Baja - Przewodnik

Apartament w Guadalmina Baja jest interesującą opcją, znajdującą się w spokojnej lokalizacji przy plaży, z udogodnieniami w pobliżu, a ceny są na rozsądnym poziomie. Większość apartamentów na sprzedaż została wybudowana w późnych latach 90-tych lub na początku lat 00-tych i są ogólnie dobrej jakości. Bliskość oceanu ma wpływ na wygląd zewnętrzny i może zwiększyć konieczność konserwacji. Guadalmina Baja jest cicha i z ograniczonym ruchem. W wyniku płaskiej topografii, chodzenie do i z plaży jest bez wysiłku. Ceny apartamentów na sprzedaż w Guadalmina Baja są względne w stosunku do wielkości i sypialni. Jednak cena zależy również od widoków i rzeczywistej odległości do morza. Niektóre z apartamentów na sprzedaż są bardzo blisko autostrady i będą cierpieć z powodu hałasu drogowego. Ceny zaczynają się około 250.000 € i kontynuuje w kierunku 1.000.000 €, z średnim poziomie cenowym jest około 400-550.000 €.

Kup willę w Guadalmina Baja - Przewodnik

Istnieje rozsądna ilość willi na sprzedaż w Guadalmina Baja, zazwyczaj podzielona na dwie kategorie. Wille rodzinne o średnich wymiarach i wille frontowe z hojnymi działkami i rozmiarami budynków. Typowy rozmiar działki jest między 1.000-2.000 m², z 3-500m² zbudowany, z wielu willi o działkach do 5.000 m². Ceny za willę na sprzedaż w Guadalmina Baja zaczyna się około 1.000.000 i kontynuuje w kierunku 5.000.000 €. Kilka rezydencji przy plaży ma znaczniki cenowe 10-15.000.000 €. Średnia willa na sprzedaż w Guadalmina Baja kosztuje około 1.5-2.500.000 €.

Kup dom miejski w Guadalmina Baja - Gprzewodnik

Kamienica na sprzedaż nie jest coś znajdziesz dużo w Guadalmina Baja, ale te, które są na rynku są bardzo urocze i niektóre z pierwszej linii plaży. 3-4 sypialnie i prywatny ogród jest standardem, a ceny są względne do tego. Cena za dom miejski na sprzedaż w Guadalmina Baja jest około 4-500.000 €.
pl_PLPolski