Prawnicy GM

gm-lawyers-marbella-avante

Kancelaria Golden Mile od lat jest znakiem rozpoznawczym jakości obsługi prawnej i profesjonalnej doskonałości - nacechowanej zaangażowaniem w realizację celów klienta. To zaangażowanie pozwoliło jej stać się jedną z najbardziej dynamicznych firm prawniczych w Maladze i Marbelli. Kancelaria Golden Mile posiada wysoki stopień specjalizacji w inwestycjach zagranicznych na rynku hiszpańskim, a także pomoc w uzyskaniu różnego rodzaju zezwoleń na pobyt istniejących w Hiszpanii. Innowacyjność, osobista pomoc dla klientów, najgłębsza znajomość prawa i zrozumienie potrzeb naszych klientów to filary, na których stoi nasza Kancelaria, co czyni nas punktem odniesienia w rejonie Malagi i Marbelli. Nasze usługi świadczymy w języku hiszpańskim, angielskim i szwedzkim.

Perez de Vargas

Najważniejszym zasobem prawników Pérez de Vargas jest ich kapitał ludzki. Nasze bogate doświadczenie w doradztwie prawnym jest wynikiem czterdziestu lat pracy oraz rozległego doświadczenia w biznesie i gospodarce, jakie płyną z doradztwa dla firm przez te wszystkie lata. Doświadczenie naszego zespołu renomowanych fachowców w połączeniu z ich wysokimi kwalifikacjami oraz wykształceniem techniczno-prawniczym pozwala nam na osiągnięcie wysokich standardów jakościowych, kładących nacisk w tym zakresie na obszary prawa rzeczowego i bankowego, a także inwestycji zagranicznych i prawa miejskiego.

Nasz komputerowy system Zarządzania Wiedzą umożliwia dostęp do wspólnego źródła dostępnego dla wszystkich specjalistów naszej Kancelarii, umożliwiając zawsze wymianę doświadczeń, strategii, pomysłów i wiedzy, a także koordynację kryteriów pomiędzy naszymi prawnikami z biur w Esteponie i Marbelli , specjalizujący się w różnych dziedzinach prawa. Nasi prawnicy utrzymują bliskie i osobiste relacje z naszymi klientami, co pozwala im uzyskać dogłębną wiedzę na temat ich okoliczności i wymagań w celu skutecznego dostosowania się do ich potrzeb i ochrony ich interesów. Dodatkowo na bieżąco informujemy klienta o wszystkich etapach procesu, aby na bieżąco i w pełni informować klienta oraz zaprosić do współpracy z naszym zespołem przy projektowaniu najbardziej adekwatnej strategii. Ostatecznie uważamy, że indywidualne podejście do klienta, utrzymywanie ciągłej komunikacji i natychmiastowa reakcja na wszystkie jego zapytania to podstawowe kryteria świadczenia naszych usług.

pl_PLPolski