Kupno nieruchomości inwestycyjnej w Hiszpanii

Nieruchomości inwestycyjne to świetny sposób na zapewnienie dochodu, zaoszczędzenie pieniędzy lub przygotowanie się do emerytury. Duża część nieruchomości na sprzedaż w Marbella i Costa del Sol nadaje się do tego. Jednak przy bardzo aktywnym rynku istnieje wiele rzeczy, na które należy zwrócić uwagę, aby uzyskać najlepsze oferty. Mamy duże doświadczenie w tym temacie i chętnie podzielimy się nim z naszymi klientami. Istnieje kilka różnych rodzajów nieruchomości inwestycyjnych, i ważne jest, aby znać różnice. Każdy rodzaj odpowiada innym ambicjom, wymaganiom i ryzyku, dlatego też korzystne jest profesjonalne doradztwo. Zawsze jesteśmy do Państwa dyspozycji skontaktuj się z nami, jeśli masz jakiekolwiek pytania w sprawie inwestycji!

 

Nieruchomości inwestycyjne do wynajęcia

Najbardziej powszechnym rodzajem nieruchomości inwestycyjnej jest dom, willa lub mieszkanie, które kupuje się z zamiarem ich wynajmowania, krótko- lub długoterminowego. Nieruchomość pod wynajem generuje zarówno miesięczny lub sezonowy dochód z wynajmu, jak i zyski kapitałowe. W przypadku uzyskania kredytu hipotecznego, właściciel może również uzyskać korzyści podatkowe. Cechy nieruchomości są ważne, aby dokonać właściwego zakupu z wysokim ROI. Więcej o inwestycjach w wynajem długoterminowy przeczytasz tutaj, a o inwestycjach w wynajem krótkoterminowy tutaj.

 

Nieruchomości inwestycyjne na sprzedaż poniżej wartości rynkowej

Inną popularną opcją jest właściwości do sprzedaży w niebezpieczeństwie, bank repossessions lub nieruchomości zakupionych od właścicieli, którzy są zdesperowani, aby sprzedać. Tego rodzaju nieruchomości są trudne do znalezienia, a kupujący często musi być gotowy do zamknięcia transakcji szybko. Zakup nieruchomości w Costa del Sol na tych warunkach może generować bardzo wysoki ROI, ale może również nieść ze sobą wysokie ryzyko. Dowiedz się, jak dostrzec idealne nieruchomości inwestycyjne do zakupu poniżej wartości rynkowej, w tym przewodniku.

[thrive_leads id='460974′]

 

Nieruchomości inwestycyjne do remontu

Nieruchomości na sprzedaż w Marbelli lub okolicy, są często w potrzebie lekkiej lub całkowitej renowacji. Wiele właściwości są własnością jako inwestycji lub nieruchomości wakacyjnych, używane tylko kilka razy w roku. W rezultacie, często nie są dobrze utrzymane, i pozostaje w ich oryginalnym stanie. W połączeniu z rozsądnymi cenami za prace budowlane, może to być bardzo opłacalne, i zapewnić wysoki ROI. Istnieje wiele szczegółów, aby pamiętać, i ważne jest, aby uniknąć właściwości z problemami prawnymi. Dowiedz się wszystkie sztuczki, i jak zauważyć prawo własności, w naszej sekcji remontu tutaj.

 

Inwestycyjne nieruchomości golfowe

Duża część mieszkańców, emigrantów i turystów to również entuzjaści golfa, którzy korzystają z wielu pól golfowych na Costa del Sol. I nawet ci, którzy nie grają w golfa, często doceniają widok na piękne, zadbane pole golfowe. Ponadto, spokój i cisza jest gwarantowana, jeśli posiadasz frontline golf nieruchomości. Oprócz zalet estetycznych nieruchomości golfowych frontline, są one również bardzo popularne jako nieruchomości do wynajmu wakacyjnego. Klientami są często powracający klienci i najemcy, którzy dobrze dbają o nieruchomość. Jeżeli rozważają Państwo zakup nieruchomości golfowej frontline, proszę przeczytać nasz przewodnik, aby znaleźć najlepszą nieruchomość tutaj.

 

Inwestycje w nieruchomości typu Off-plan

Kupno nieruchomości off-plan w Hiszpanii często oferuje wysoki ROI, po prostu będąc wśród pierwszych do kupienia. Bardzo często deweloper oferuje zniżki przed wprowadzeniem na rynek na apartamenty off-plan na sprzedaż. Zniżka ta wynosi zazwyczaj 3-10% oficjalnej ceny katalogowej. W miarę jak projekt osiąga różne kamienie milowe, cena katalogowa będzie wzrastać o 5-10%. Z wiedzy z ostatnich 10 lat rozwoju, możemy stwierdzić, że jest 15-30% zyski kapitałowe, w okresie od uruchomienia do konkurencji. Istnieje wiele warunków, aby być świadomi, więc radzimy, aby studiować naszą sekcję na off-plan inwestycji nieruchomości tutaj, przed zakupem.

Dlaczego Costa del Sol jest dobrym miejscem na zakup nieruchomości inwestycyjnej?

Zakup nieruchomości inwestycyjnej w Marbelli lub jej okolicach może być korzystny na wiele różnych sposobów. Popularność Costa del Sol, a w szczególności Marbelli w ciągu ostatnich trzech dekad stale wzrasta. Wśród wielu powodów, fantastyczny klimat z ponad 320 słonecznych dni w roku, odgrywa dużą rolę w uczynieniu Hiszpanii popularnym miejscem do inwestowania. Wspaniała pogoda, morze i górzyste otoczenie jest również kluczowym czynnikiem, dzięki któremu obszar ten znany jest jako Costa del Golf, z ponad 70 wysokiej jakości polami golfowymi. Sezon golfowy trwa tu prawie przez cały rok, co jest ewenementem w Europie. Kilka z tych pól należy do najwyżej notowanych w Europie, np. Valderrama które zostało koronowane na najlepsze europejskie pole golfowe 2017 roku.

Innym czynnikiem jest międzynarodowa renoma i popularność. Zarówno Marbella jak i Puerto Banus należą do trzech najbardziej popularnych ośrodków turystycznych w Europie. Scena polityczna jest stabilna, a posiadanie nieruchomości inwestycyjnych jest bezproblemowe. Przeczytaj więcej o wielu powodach, dla których Costa del Sol jest doskonałym miejscem do posiadania nieruchomości w naszym przewodniku tutaj.

pl_PLPolski