Technologia budowlana Sismo

Sismo Building Technology Spain jest wiodącą firmą z branży budownictwa przemysłowego w Europie. Innowacyjny i wysokowydajny system budownictwa modułowego, który pozwala na poprawę jakości konstrukcyjnej wszelkiego rodzaju projektów. SISMO jest liderem we wdrażaniu szybkich, niedrogich, trwałych i przyjaznych dla środowiska technologii budowlanych. Założona w Belgii w 1985 roku, SISMO łączy ponad 30-letnie doświadczenie w opracowywaniu i stosowaniu technologii budowlanej SISMO z dynamiczną grupą partnerów i współpracownicy. Współpraca międzynarodowa i ciągłe badania zapewniają, że technologia budowlana SISMO będzie nadal przekraczać oczekiwania. Obecnie działa w ponad 88 krajach. Podstawową domeną grupy SISMO jest sprostanie wyzwaniom współczesnego budownictwa w stabilnym finansowo środowisku biznesowym. Staramy się budować długoterminowe relacje ze wszystkimi naszymi interesariuszami w branży budowlanej. Jedną z największych zalet Sismo Building Technology jako systemu uprzemysłowionego jest jego wysoka rentowność, a co za tym idzie, większa konkurencyjność, jaką oferuje deweloperom i budowniczym, ponieważ zmniejsza do 50% czasu wykonania robót, a tym samym kosztów budowy. Przekłada się to na wczesną dostawę domu dla klienta końcowego. System konstrukcyjny Sismo jest opłacalną metodą budowy dla wszystkich stron zaangażowanych w proces budowy.

Grupa Banus

banusgroup-constructor-avanteGrupa Banus od wielu lat działa w branży budowlanej na wybrzeżu Costa del Sol oraz w całej Hiszpanii. Nasi eksperci posiadają bogate doświadczenie w budowie obiektów o różnym stopniu skomplikowania - domów jednorodzinnych, dworów, urbanizacji, wielopiętrowych budynków mieszkalnych, kamienic, ośrodków uzdrowiskowych i hoteli.
Oferujemy naszym klientom kompleksową obsługę na miarę, a drobny remont traktujemy z taką samą uwagą, troską i szczegółami, jak przy budowie dużego kompleksu mieszkaniowego. Nasze główne działania to; budowa pod klucz, remonty i remonty, tworzenie rozwiązań aranżacji wnętrz i krajobrazu, udział w inwestycjach budowlanych oraz pomoc w uzyskaniu pozwolenia na budowę

pl_PLPolski