Zobacz & Touch / Bang & Olufsen

See & Touch jest odpowiedzią na nowy trend nowoczesnych domów z wyższymi sufitami, otwartymi przestrzeniami, nowymi materiałami budowlanymi i właścicielami domów, którzy oczekują najwyższej jakości domowej rozrywki, audio-wideo, telekomunikacji, oświetlenia, bezpieczeństwa i automatyki. W See & Touch projektujemy i instalujemy najbardziej spersonalizowane rozwiązania online. Rozwiązania, którymi można zarządzać za pomocą tabletu, smartfona lub panelu sterowania.

Opowiedz nam o sobie i swoim stylu życia, a nasz kreatywny i doświadczony zespół inżynierów, projektantów oświetlenia i elektryków zapewni różne opcje, niezależnie od tego, jak duży lub mały jest Twój projekt.

Nasz zakres usług sięga od wstępnego projektowania, zarządzania placem budowy z własnym instalatorem, do pełnego zarządzania i montażu przez naszych własnych wyspecjalizowanych wykonawców.

Zobacz nas i wypróbuj najnowsze produkty!

Jako oddział Bang Olufsen Marbella, showroom See & Touch znajduje się przy wejściu do Puerto Banus, zintegrowany ze sklepem Bang & Olufsen. Przyjdź i baw się z produktami, które reprezentujemy, są one w awangardzie rozrywki audio i wizualnej i zostały opracowane z myślą o bezproblemowej integracji z każdym wnętrzem lub przestrzenią zewnętrzną bez kompromisów w zakresie wydajności. 400m2 pełnych nowych i emocjonujących doznań. Bang & Olufsen Marbella rozpoczął swoją podróż jako dystrybutor Bang & Olufsen na Costa Del Sol (Hiszpania) w 1988 roku, instalując pierwszy zintegrowany multiroom audio-wideo „system beolink” i kontynuował ekspansję w ramach działu „SEE & TOUCH”, dodając wiadomości marki, projektowanie i instalowanie systemów smart home, prywatnych kin domowych od 1991 roku i przejście do automatyki domowej, projektowania oświetlenia i rolet

pl_PLPolski