3 bedroom Apartment for sale in Guadalmina Baja

€ 1.400.000

Apartment for sale in Guadalmina Baja - € 1.400.000

R3477886
Spectacular and unique duplex penthouse in the urbanization Parquesol, with the best panoramic views of the Sea of the Coast, in one of the exclusive urbanizations of Guadalmina Baja. It has a 24-hour concierge and consists of a garden area with large swimming pool for adults and another for children. It is a duplex with 2 bedrooms, originally 3 bedrooms, with project to rebuild it again in 3 bedrooms. The first floor consists of a guest toilet and hall that gives access to a large fully equipped kitchen and the living room, with fireplace, which gives access to the beautiful terrace with private octagonal pool and fountain, with hammock area and dining room , with wonderful views of the Mediterranean Sea and the golf course and the Concha. The second floor is accessed by a staircase and the large hall gives way to the double master bedroom with a large covered terrace with rest area and barbecue. The room has a large dressing room and full bathroom with sauna. The second room also with bathroom en suite and exit to the terrace. It is one of the best apartments on the Coast, with an exceptional sea view, located on the beach of Guadalmina. The apartment is sold with two parking spaces and storage room. The Urbanization has several accesses, one to the area of Guadalmina beach and a rear access that connects with San Pedro de Alcantara, Linda Vista and the promenade..   Our reference for this 3 bedroom Apartment for sale in Guadalmina Baja: R3477886 

Kinnisvara R3477886 was last updated: 09-06-2021


Guadalmina Baja

Osta kinnisvara Guadalmina Baja - juhend

Guadalmina Baja on väike ala kõrval San Pedro de Alcantara ja El Paraiso. Piirkonda ümbritseb Golfiklubi Guadalminaja koosnevad peamiselt viimase kolme aastakümne jooksul ehitatud kinnistutest. Baja viitab oma positsioonile seoses maanteega A-7, mille all ta asub. A-7 kohal asuv ala kannab nime Guadalmina Alta (Vajuta siia, et näha Guadalmina Altas müüdavaid kinnisvara). Guadalmina piirkond pakub käeulatuses palju mugavusi, mitu A-7 piki väikest kaubanduskeskust. Lähedase asukoha tõttu jõuate nendeni mõne minuti jooksul, samuti paljude restoranide ja kohtade ära viimisega. Guadalmina Baja hinnad on viimase paari aasta jooksul olnud stabiilsed, kasutades suurepärast asukohta. Lihtne juurdepääs mõlemale San Pedrole, Puerto Banus ja Marbella. Nagu ülejäänud New Mile miilil, on ka rannaäärsed omadused alati suure nõudlusega, mis hoiab keskmist hinda keskmisest kõrgemal võrreldes Guadalmina Alta omadustega. Guadalmina rannad on suurepärased liivarannad, kuid pole siiski täiesti kivideta. Ümbruskonnas on mitu hotelli, näiteks Hotelli senaator Banus, TRH Paraiso ja Marriott's. Golfimängijatel on palju väljakuid, mida mängida Guadalmina tõeline golfiklubi, El Paraiso golf ja Atalaya golfi- ja maaklubi kõik mõne minuti jooksul. Guadalmina Alta on täielikult väljaarendatud piirkond ja seetõttu pole peaaegu ühtegi ehitustööd pooleli.

Osta korter Guadalmina Baja - juhend

Korter Guadalmina Baja's on huvitav võimalus, olles vaikses rannaäärses kohas, kus on mugavused lähedal ja hinnad mõistlikul tasemel. Enamik müüdavaid kortereid on ehitatud 90-ndate lõpus või 00-ndate alguses ja on üldiselt hea kvaliteediga. Ookeani lähedus mõjutab väliselt ja võib suurendada hoolduse vajadust. Guadalmina Baja on vaikne ja piiratud liiklusega. Tasase topograafia tulemusena on randa ja tagasi jalutamine vaevatu. Guadalmina Baja müügil olevate korterite hinnad on suhteliselt suured ja magamistubades. Hind sõltub aga ka vaadetest ja tegelikust kaugusest mereni. Mõni müüdav korter asub maanteel väga lähedal ja kannatab maanteemüra all. Hinnad algavad umbes 250 000 eurost ja jätkuvad 1 000 000 euro suunas, kusjuures keskmine hinnatase on umbes 400–550 000 eurot.

Osta villa Guadalmina Bajast - juhend

Guadalmina Baja's on müügil mõistlik kogus villasid, mis on tavaliselt jagatud kahte kategooriasse. Keskmise mõõtmetega perevillad ning helde krundi ja ehitise suurusega rindvillad. Krundi tüüpiline suurus on vahemikus 1 000–2 000 m², ehitatud 3-500 m², paljude villade krunt on kuni 5000 m². Guadalmina Baja linnas müüdava villa hinnad algavad umbes 1.000.000 ja jätkuvad 5.000.000 € suunas. Mitmes rannaäärses mõisas on hinnasildid 10-15 000 000 €. Keskmine Guadalmina Baja müügil olev villa maksab umbes 1,5–2 500 000 €.

Osta linnamaja Guadalmina Baja - Guide

Müüdav linnamaja pole midagi, mida leiate Guadalmina Bajast palju, kuid turul olevad on väga võluvad ja mõned esirannast. 3-4 magamistuba ja privaatne aed on standard ning hinnad on selle suhtes. Guadalmina Baja linnas müüdava linnamaja hind on umbes 4-500.000 €
etEesti