GM Advokaadid

gm-advokaadid-marbella-avante

Advokaadibüroo Golden Mile on olnud kvaliteetsete õigusteenuste ja professionaalse tipptaseme tunnuseks - seda iseloomustab pühendumus kliendi eesmärkidele. See kohustus on võimaldanud tal saada üheks dünaamilisemaks advokaadibürooks Malagas ja Marbellas. Advokaadibürool Golden Mile on kõrgel tasemel spetsialiseerumine välisinvesteeringutele Hispaania turul ja ka abi Hispaanias olemasolevate erinevat tüüpi elamislubade saamiseks. Meie võime uuendada, isiklik abi klientidele, sügavad teadmised seadustest ja klientide vajaduste mõistmine on sambad, kus meie advokaadibüroo seisab, andes meile viite Malaga ja Marbella piirkonnas. Pakume oma teenuseid hispaania, inglise ja rootsi keeles.

Perez de Vargas

Pérez de Vargas Advokaatide kõige olulisem vara on nende inimkapital. Meie laialdane kogemus juriidilise nõustamise alal on nelja aastakümne pikkuse teenistuse ja laiendatud kogemuse tulemus äri- ja majandussektoris, mis tuleneb ettevõtetele kogu nende aastate jooksul antud nõustamisest. Meie mainekate spetsialistide meeskonna asjatundlikkus koos nende kõrge kvalifikatsiooni ja tehnilise-juriidilise ettevalmistusega võimaldab meil saavutada kõrged kvaliteedistandardid, rõhutades selles osas nii vara- ja pangandusseaduse kui ka välisinvesteeringute ja linnaõiguse valdkondi.

Meie teadmusjuhtimise arvutisüsteem võimaldab juurdepääsu ühisele allikale, mis on kättesaadav kõigile meie ettevõtte spetsialistidele, võimaldades lisaks Estepona ja Marbella kontorite advokaatide kriteeriumide kooskõlastamisele alati kogemuste, strateegiate, ideede ja asjatundlikkuse vahetamist. , spetsialiseerunud erinevatele õigusvaldkondadele. Meie advokaadid hoiavad klientidega tihedat ja isiklikku suhet, võimaldades neil saada oma olude ja nõuete kohta põhjalik teadmine eesmärgiga tõhusalt oma vajadustega kohaneda ja oma huve kaitsta. Lisaks värskendame klienti pidevalt protsessi kõikides etappides, et hoida teda pidevalt ja täielikult kursis ning kutsuda teda tegema koostööd oma meeskonnaga kõige adekvaatsema strateegia kujundamisel. Lõppkokkuvõttes usume, et kliendiga isikliku lähenemise järgimine, pidev suhtlemine ja kõigi klientide küsimustele kohene reageerimine on meie teenuste pakkumisel olulised kriteeriumid.

etEesti