Müü oma kinnisvara Hispaanias

Kui kaalute kinnisvara müümist Hispaanias, tuleb arvestada paljude aspektidega. Selles jaotises leiate kogu vajaliku teabe, et saaksite oma vara kohta õigeid otsuseid teha. Kui teil on küsimusi, soovite meie abi või arvamust, võtke meiega kindlasti ühendust →

Professionaalne fotosessioon

Esimene samm, kui loetleme teile müüdava vara. Piltidel tuleb välja tuua teie vara elemendid, ilma et need oleksid ebareaalsed. Lisaks peab iga foto jutustama lugu - andma tervikpildi ja avaldama muljet. Tavaliselt teeme 10-20 fotot, rohkem kui piisavalt, et huvi äratada.

Kirjeldus

Kirjeldus, mis müüb. Hea ja informatiivne kirjeldus teenib mitut eesmärki, mis kõik suurendavad klientide ligimeelitamise võimalust. Paljudel kinnisvaraostjatel on piiratud teadmised piirkonna, linnastumise ja kõigi teie vara peidetud pärlite kohta. Veendume, et midagi ei jääks kõrvale ja lugeja tunneb end seal olles.

Põrandaplaanid

Põrandaplaanid on paljudes riikides kohustuslikud, kuid Hispaanias pakuvad seda vaid väike osa müüdavatest kinnistutest. Kui loetleme kinnisvara, loome alati teie kinnistu korruseplaani. Potentsiaalsele kliendile on hädavajalik mõista teie vara paigutust ja võimalusi.

Agentide võrk

Jaotus agentuuridele on veel üks põhielement. Costa del Soli sadamate lähedal on 1000 üksikut esindajat või agentuuri - tagame, et kõik teavad teie kinnisvara kohta. Oleme osa mitmest erinevast agentuurivõrgustikust ning meil on ka lai e-posti andmebaas.

Veebikuulutused

Osana meie üldisest reklaamist kuvatakse teie vara mitmetes rahvusvahelistes kinnisvaraportaalides, Facebookis, Instagramis ja Twitteris. Samuti saadame teie vara meie andmebaasi, kus on rohkem kui 9 000 eraostjat ja investorit

Pdf-brošüür

Brošüür pdf-vormingus neile, kes soovivad teie kinnisvara lähemalt uurida või saata sõbrale. Brošüüri saab alla laadida meie veebisaidilt ja võrgus vaatamise linki saab jagada. Loomulikult saab seda printida igaüks ja see näeb vinge välja!

3D virtuaalne tuur

Pakkumine huvitatud klientidele teie kinnistust läbi jalutama - seal viibimata. Võib olla väga kasulik, eriti eriomaduste ja ebatavalise jaotusega omaduste korral. See on valikuline, mida saame teie loendipaketti lisada.

Reklaami suurendamine

Boosting on võimalus suurendada oma nähtavust sotsiaalmeedias, Google Adwordsis, esiletõstetud kinnisvaraportaalides jne. See võib aidata teie kinnisvarale tähelepanu pöörata ja müügiprotsessi kiirendada. See on valikuline lisa, mille saame lisada teie nimekirjade paketti, mis on kohandatud teie varale.

Hankige oma vara eest kõrgeim hind

Hispaanias kinnisvara müümisel võib olla palju erinevaid põhjuseid, kuid ainult üks eesmärk - maksimeerida lõplik müügihind. Selle saavutavad teadmised, õige strateegia ja õiged tegevused ning oleksime uhked, et saame olla osa protsessist. Kui läheneme uuele kinnisvarale, et see meie portfelli lisada, alustame alati turu ja kinnisvara analüüsist. Uurime, mida varem ja praegu turul oli, mille eest seda müüdi ning kui suur on nõudlus piirkonna ja kinnisvara tüübi järele. Järgmine samm on teie kinnistu külastamine, et saada kinnisvara ja selle eeliste tundmine ja mõistmine. Kokkuvõttes saame pakkuda, mis oleks parim viis teie vara müümiseks ja mis hinnaga.

Üks kontaktisik

Kui loetate meile kinnisvara, siis tegelete alati sama isikuga, kes vastutab teie vara eest. Pakume teile viivitamatut tagasisidet, üldisi igakuiseid järelkontrolli ja tagame, et saaksite kõigi päringutega kiiresti hakkama. Selle tulemusena on teile tagatud müügiprotsess ilma peavalude, probleemide ja stressita.

Võtmed ja vaatamise kord

Kui elate kinnisvaras ise, korraldame alati kõik vaatamised teiega võimalikult palju aega ette. Võtame teiega alati ühendust telefoni või posti teel või muul viisil, milles oleme kokku leppinud. Kui te ei ela kinnistul, on sageli eeliseks jätta võtmekomplekt meile. Nõustame teid enne mis tahes vaatamist ja saame korraldada vaatamised viivitamata. Lihtne vaatamine suurendab alati võimalust kinnisvara müüa. Pärast müüdava vara vaatamist anname teile viivitamatu tagasiside.

Noteerimisleping

- Seaduslik nõue kinnisvara müümiseks Hispaanias

Börsilepinguid on tüüpiliselt kahte tüüpi, ainuõiguslikud ja mitteeksklusiivsed. Mõlemad määravad kindlaks teie vara müügitingimused, sealhulgas agentuurile tasumise. Me ei kasuta ainult müügi-ilma palgaga lepinguid ja kohandame tingimusi alati vastavalt teie olukorrale.

Mitteainuõiguslik leping on kõige levinum ja see võimaldab teil oma vara müüa mitme agentuuri juures. Seetõttu on teil rohkem agentuure, kes üritavad teie vara müüa, kuna nad ei pea noteerimiskomisjoni teiste agentuuridega jagama. Samal ajal peate haldama ka vaatamisi, võtmeid ja suhtlust mitme erineva agentuuri vahel. Sõltuvalt kinnisvarast ei ole ainuõiguslik noteerimisleping alati kõige tõhusam viis oma vara müümiseks. Ainuõigusliku noteerimislepingu kestus ei ole ajaliselt piiratud ja selle saab üles öelda 14-päevase etteteatamisega.

Eksklusiivne leping kohustab teid oma vara müümiseks kasutama ainult ühte esindust. Eeliseks on palju ja välismaiste kinnisvaraomanike seas eelistatav lahendus. Hoolitseme kõigi vaatuste, võtmete, tagasiside ja vaatamise ettevalmistamise jms eest ning tagame professionaalse kinnisvara esitluse. Eksklusiivse lepingu alusel teeme koostööd kõigi teiste asutustega ja tagame neile kogu vajaliku teabe edastamise. Samuti tagame teie vara näitamise igal päeval ja igal ajal. Seetõttu teavad teised agentuurid, kas Avantega on ka vaatamist lihtne korraldada. Ainuõigusliku noteerimislepingu kehtivusaeg on tavaliselt 3–12 kuud ja see on sageli struktureeritud nii, et ei müüda - pole palka.

Kas küsimusi on?

  KKK - müüa kinnisvara Hispaanias

  - Mida meie kliendid meilt kõige rohkem küsivad

  Hispaanias kinnisvara müümiseks vajate dokumente, mis tõendavad teie vara omamist. See dokument pole just lihtne. Lisaks on Hispaanias kinnisvara müümiseks kohustuslik esitada energiasertifikaat. Energiasertifikaat maksab vahemikus 1-200 €. Kui kasutate oma kinnisvara müümiseks Hispaanias agentuuri, peate esitama ka kehtiva isikutunnistuse (pass või isikutunnistus) ning Ibi, Basura ja kogukonnatasude uusima kviitungi.

  Costa del Soli kinnisvaraturg ja eriti Marbella on aastaringselt liikvel. Alati leidub ostjaid, kes soovivad leida sobivat kinnisvara müügiks. Mõni periood on aga tihedam kui teine, nii et kinnisvara müümiseks Hispaanias on ajastus hädavajalik. Aasta algusest on jaanuar ja veebruar tavaliselt aasta kõige aeglasemad kuud. Inimesed taastuvad jõuludest ja uuest aastast ning seetõttu ei ole nad veetlusmeeleolus. Märtsist juulini on see hõivatud ja ostjatel on palju võimalusi Hispaaniat puhkusel külastada. Juuli lõpp, august ja september on tavaliselt liiga kuum ja ostjad tulevad siia lõõgastuma. Septembri lõpust detsembri alguseni on see taas hõivatud ja meil on palju ostjaid.

  Kui te ei viibi Hispaanias, saab teie jurist sellega hakkama, kui teie vara müüakse. Notari allkirjastatud volikirjaga saab teie advokaat kogu müügiga hakkama. Selle seadistuse abil saate oma kinnisvara Hispaanias müüa ilma riigis viibimata.

  Hispaanias kinnisvara müümiseks pole probleem, kui elate välismaal. Peate lihtsalt esitama advokaadile volikirja (POA). Selle olemasolu korral saab teie advokaat teostada kõiki kinnisvara müümise aspekte. Kui teil on vaja leida hea advokaat, vaadake neid, mida me siin soovitame.

  Maksmiseks on kahte liiki makse: plusvalia ja kapitalikasum (CGT). Plusvalia on vahemikus 2–4% aastas vara avalikust väärtusest. Kapitali kasv on vahemikus 19–23% kasumist, mille olete teeninud vara müümisel

  Hispaanias kinnisvara müügiga seotud kulud jagunevad kaheks osaks - müügikulud ja maks. Müügikulu on tasu agentuurile ja mis tahes täiendav turundus. Enamik Costa del Soli agentuure võtab lõplikust ostuhinnast 4–6%. Agentuuriga töötamine võimaldab teil saada oma kinnisvara eest kõrgemat hinda, võrreldes eramüügiga. Selle tulemusena kaetakse kulud kasumist. Samuti vajate kehtivat CEE energiasertifikaati, mis maksab 1-200 €. Maksud on kahte tüüpi, plussvalia ja kapitalikasum (CGT). Plusvalia on vahemikus 2–4% aastas vara avalikust väärtusest. Kapitali kasv on vahemikus 19–23% kasumist, mille olete teeninud vara müümisel.

  Keskmine Hispaania kinnisvara müümiseks kuluv aeg sõltub paljudest teguritest. Kinnisvara tüüp, asukoht ja hinnapunkt. Suure enamuse turust moodustavad korterid alates 150 000-500 000 €. Seetõttu müüakse neid omadusi sageli keskmisest kiiremini. Mida kallim, suurem ja erilisem on kinnisvara, seda kauem võib selle müümine aega võtta. Mõnes kohas saab näiteks keskmisest mitu korda rohkem vaatamist, näiteks rannaäärsed kinnistud. Viimane tegur on hind, põhielement. Kui hind on liiga kõrge, ei tekita vara huvi. Seetõttu võib see olla turul aastaid. Õige hinnaga kinnisvara puhul on keskmine müügiaeg:

  • 100 000–500 000 1–4 kuud
  • 500 000–2 000 000 2–6 kuud
  • 2.000.000+ 4-12 kuud

  Hispaanias kinnisvara privaatseks müümiseks on vaja aega, vaeva ja turu tundmist. Mõne kinnisvaraomaniku jaoks on see teostatav lähenemine, mis mõnikord on hea otsus. Enamikul juhtudel ei saavuta kinnisvara sama müügihinda, kui seda müüakse agentuuri kaudu. Kuna Costa del Soli kinnisvaraostjaid tuleb kogu maailmast, võib nendeni jõudmine olla väga keeruline. Seetõttu on teie kinnisvara vastu huvitatud vähem inimesi ja saavutatud hind on madalam. Meil on alati hea meel anda teile ülevaade sellest, millist väärtust võite meie kaudu müües oodata.

  etEesti