Andrea Böcki õhkkond

õhkkond-kodu-disain-avante

Üle 15 aasta pikkune kogemus ja edu konkurentsivõimelisel ning innovatsioonipõhisel turul on aidanud meil kasvada ja pannud meid tõeliselt uskuma, et kinnisvara kujundamine on midagi enamat kui lihtsalt ruumi täitmine kauni mööbli ja mõnusate aksessuaaridega, kuid igast majast saab tõeline elukoht Selleks, et luua kinnisvara, millest meie kliendid unistavad ja soovivad, on ülioluline arendada ja uurida maitseid, eelistusi ja funktsionaalseid nõudeid. Nutikas ruumi kasutamine, nutikate väljakutsetega tegelemine ning laitmatu kvaliteedi ja viimistletud lahenduste rakendamine on meie terviklik lähenemisviis. Pealegi oleme võrgustikus ainult kõrgelt kvalifitseeritud spetsialistidega ning valime hoolikalt tarnijad ja alltöövõtjad, pakkudes tugevat ja usaldusväärset platvormi töötamiseks.

Pedro Peña sisekujundus

pedro-pena-avantePedro Peña firmat on hinnatud tähelepanu detailidele ja olemusele, luues pärandi, mis hõlmab üle neljakümne aasta tööd. Meie ettevõtte filosoofia oli üles ehitatud moodsa Vahemere kultuuri mõistmise viisiks, muutudes Marbella sisekujunduse ja rahvusvahelise panoraami jaoks võrdluseks.

Igas projektis teenime konkreetseid vajadusi, mis tulenevad kliendi ja ruumi suhetest, mis nõuab vastastikku lahendusi, mille lahendame materiaalsete žestide ja tipptaseme objektidega. Nii nagu pildikompositsiooni loomisel, võtame kõiki võimalikke kujundusi värvipaletina justkui maastikku maalides. Kliendi tipptaseme vajaduse rahuldamiseks valime parimad materjalid, otsides kogu maailmas, et leida kõige peenemad disainisuundumused nii kaunistuses kui ka kunstis. Professionaalse karjääri jooksul oleme väsimatult otsinud uusimaid trende, mis meie keeles kõlavad. Ja me võime nõuda meisterlikkust, kui kasutate oma käsitöö lihvimiseks paljusid tööriistu, ehitades iga projekti maksimaalsest potentsiaalist välja. Püüame parandada ka oma loomeprotsessi, lisades uusimaid ja uuenduslikumaid tehnikaid. Selle ettevõtte jaoks on ülimalt tähtis kaasata uusimad 3D-visualiseerimise tööriistad, et kliendiga oleks sujuv kahepoolne suhtlus. Täna saavad sisekujundusprojektid lõpututest nüanssidest, mida pakutakse 3D-ekraanil, kuigi iga projekti lõpetab traditsiooniline žest, kus Pedro Peña ise peab selles ruumis istumist, et tõestada selle elukõlblikkust.

Marbella interjöörid

marbella-interjöörid-avanteSiin Marbella Interiorsis on meie äri lihtne - pakume siin Costa del Solis asuvatele majaomanikele kvaliteetseid ja isikupäraseid mööbliskeeme ning taskukohaseid luksuslike mööblipakette. Meie sisekujundajate meeskonnal on aastakümnete pikkune kogemus kaunite kodude loomisel. Pakume disainerite inspireeritud teenust, kuid ilma disainerihindadeta. Võtame teie kodu sisustamisest peavalu välja. Saame hakkama kõigega, hoolitsedes tarnimise, paigaldamise ja kõigi võimalike detailide eest, kuni nugade ja kahvliteni! Pakettidega alates vaid 10,995 eurot pakume turu kõige tõhusamat ja parema hinnaga luksusliku sisustuse võimalust.

Continental Design Group

Mandri-disain-avanteCD Interior on ettevõte, kellel on paljude aastate pikkune sisekujunduse kogemus. Ükskõik, kas soovite lihtsalt oma vara sisustada või vananenud elutuba, vannituba, kööki jne kapitaalselt ümber ehitada, saame meie ettevõttes CD Interior aidata teid igasuguse disainilahendusega. Oleme oma klientide kuulamise eksperdid, kasutades oma oskusi individuaalse projekti loomiseks, millel on erinevad stiilid, maitsed ja igat tüüpi kinnisvara. Meie disainerite ja projektijuhtide ekspertide meeskond esitab teile üksikasjalike esitluste, hinnapakkumiste ja 3D-piltidega, seega pole kahtlust, et lõpptulemusena võite oodata.

Acoola Living

Õuealade ja siseruumide segamine

Me kujundame teie kodu hingega - imeline ainulaadne ja ajatu disain, mis on loodud puidu ja looduslike toodete lisamisel koos õige mööbli, kaunistuste, varjundite, valgustite ja rohelise rohelisega. Detailid pole detailid, need teevad kujunduse. Erinevate padjade, pufide, pleedide ja vaipade segu loovad Böömi sooja elustiili.

Loft & Roomers

LOFT & ROOMERS on ennetav, põnev ja inspireeriv mööblipood, mis hoiab end kursis viimaste trendidega. Pakume koos oma töötajatega parimat mööblimüügiteenust Hispaanias ja oma väljamakse "Põhjamaade elu vähem" eest pakume oma klientidele parimaid tooteid parema hinnaga.
Meie nimi on ka meie tootevaliku sobiv kirjeldus. “LOFT” tähistab lihtsat ja minimalistlikku stiili. “ROOMERS” tähistab elegantsi, maal elamist, hubasust ja soojust. Laske oma unistustel teoks teha koos LOFT & ROOMERS'iga. Toome teile Põhjamaade elamise vähem.

etEesti