Kinnisvarainvesteeringu ostmine Hispaanias

Kinnisvarainvesteeringud on suurepärane viis sissetulekute pakkumiseks, raha kogumiseks või pensioniks valmistumiseks. Selleks sobib suur osa Marbellas ja Costa del Solis müügil olevatest kinnistutest. Kuid väga aktiivse turu korral on parimate pakkumiste saamiseks palju asju, millele tähelepanu pöörata. Meil on sellel alal laialdased kogemused ja jagame seda hea meelega oma klientidega. Kinnisvarainvesteeringuid on mitut tüüpi ja oluline on teada erinevusi. Iga tüüp sobib erinevate ambitsioonide, nõudmiste ja riskidega ning seetõttu on professionaalne nõustamine kasulik. Olete alati teretulnud võtke meiega ühendust, kui teil on küsimusi investeeringute osas!

 

Üürile anda kinnisvarainvesteeringud

Kõige tavalisem kinnisvarainvesteeringu tüüp on maja, villa või korter, mis ostetakse selle üürileandmiseks lühikese või pikaajalise tähtajaga. Üürikinnisvara teenib nii igakuist või hooajalist üüritulu kui ka kapitali kasvu. Hüpoteegi saamiseks on omanikul võimalik saada ka maksusoodustusi. Kõrge ROI-ga õige ostu sooritamiseks on vara omadused olulised. Pikaajaliste üüriinvesteeringute kohta saate lugeda siit ja lühiajaliste üürisinvesteeringute kohta siit.

 

Müüdavad kinnisvarainvesteeringud alla turuväärtuse

Teine populaarne võimalus on hädas müüdavad kinnisvara, panga tagasivõtmine või kinnisvara, mis on ostetud omanikelt, kes soovivad müüa meeleheitlikult. Selliseid omadusi on raske leida ja ostja peab sageli olema valmis tehingu kiireks sõlmimiseks. Nendel tingimustel Costa del Solis kinnisvara ostmine võib tekitada väga kõrge investeeringutasuvuse, kuid võib sisaldada ka suurt riski. Sellest juhendist saate teada, kuidas leida täiuslik kinnisvarainvesteering turuväärtuse all ostmiseks.

[edeneda_juhid id = '460974']

 

Renoveeritavad kinnisvarainvesteeringud

Marbellas või selle ümbruses müügiks olevad kinnistud vajavad sageli kerget või täielikku renoveerimist. Paljud kinnisvaraobjektid kuuluvad investeerimis- või puhkusekinnisvaraks, mida kasutatakse vaid paar korda aastas. Seetõttu pole neid sageli hästi hooldatud ja nad jäävad oma algsesse seisukorda. Koos ehitustööde mõistlike hindadega võib see olla väga kasumlik ja anda kõrge investeeringutasuvuse. Pidage meeles palju üksikasju ja oluline on vältida juriidiliste probleemidega kinnistuid. Siit leiate meie renoveerimise jaotisest teada kõik trikid ja õige kinnisvara leidmise viisid.

 

Investeerimisgolfi omadused

Suur osa elanikest, väljarändajatest ja turistidest on ka golfihuvilised ning naudivad Costa del Solis asuvaid paljusid golfiväljakuid. Ja isegi need, kes golfi ei mängi, hindavad sageli vaadet kaunile maastikukujundusega golfiväljakule. Lisaks on rahu ja vaikus tagatud, kui teil on golfiväljak. Peale esteetiliste eeliste, mis tulenevad esirinnas asuvatest golfiomanditest, on need ka puhkemajana väga populaarsed. Kliendid on sageli tagasipöörduvad kliendid ja üürnikud, kes hoolitsevad vara eest hästi. Kui kaalute golfiväljakute ostmist, lugege meie juhendit, et leida siit parim.

 

Investeerimine plaanivälistele kinnisvaradele

Plaanivälise kinnisvara ostmine Hispaanias pakub sageli suurt investeeringutasuvust, lihtsalt ostu esimeste seas. Väga sageli pakub arendaja müügilolevate korterite müügiks allahindlust. Allahindlus on tüüpiline ametlikust hinnakirjast 3-10%. Kuna projekt jõuab erinevate verstapostideni, tõuseb hinnakiri 5-10% võrra. Viimase kümne aasta jooksul saadud teadmiste põhjal võime järeldada, et ajavahemikul turuletoomisest kuni võistlemiseni on kapitali kasvu 15-30%. Teadmiseks on palju tingimusi, nii et soovitame teil enne ostmist tutvuda meie jaotisega plaaniväliste kinnisvarainvesteeringute kohta.

Miks on Costa del Sol hea koht kinnisvara ostmiseks?

Marbellas või selle ümbruses asuva kinnisvarainvesteeringu ostmine võib olla kasulik mitmel erineval viisil. Costa del Soli ja eriti Marbella populaarsus on viimase kolme aastakümne jooksul pidevalt kasvanud. Mitme põhjuse seas mängib Hispaania populaarseks investeerimiskohaks suurt rolli fantastiline kliima, kus on rohkem kui 320 päikeselist päeva aastas. Suurepärane ilm, meri ja mägine ümbrus on ka võtmeteguriks selles piirkonnas, mida tuntakse Costa del Golfina, kus on üle 70 kvaliteetse golfiväljaku. Golfihooaeg kestab peaaegu aasta ringi, mis on Euroopas midagi väga ainulaadset. Mitmed kursused kuuluvad näiteks Euroopa kõrgeimate kohtade hulka Valderrama mis pärjati 2017. aasta parimaks Euroopa golfiväljakuks.

Teine tegur on rahvusvaheline maine ja populaarsus. Nii Marbella kui ka Puerto Banus kuuluvad kolme populaarseima turismisihtkoha hulka Euroopas. Poliitiline areen on stabiilne ja kinnisvarainvesteeringute omamine on keeruline. Siit leiate meie juhendist lisateavet paljude põhjuste kohta, miks Costa del Sol on kinnisvara omamiseks suurepärane koht.

etEesti