Kinnisvara müügiks Costa del Solis

Müüa kinnisvara Hispaanias Marbellas

Marbella on Costa del Soli tuntuim linn alates 70ndatest ja on jätkuvalt turismi, investeeringute ja välismaalaste magnet. Marbella vald hõlmab väga suurt ala, mille sees on palju väiksemaid linnu, näiteks Nueva AndaluusiaSan PedroLa Quinta ja paljud teised. Kui otsite Marbellas müügiks olevat kinnisvara, olete valiku jaoks ära hellitatud. Viimase 40 aasta jooksul on pidevalt liikunud igasugu villade, linnamajade ja korterite uus ehitus kõikides hinnaklassides. Kesklinnas on enamus elanikke Hispaania päritolu ja enamik müüdavaid kinnistuid on tüüpilise Hispaania standardiga. Väike villadega ala asub ka kesklinna äärelinnas. Hinnad on piirkonna keskmised, välja arvatud rannas müüdavad korterid, mis on veidi üle keskmise.

Liikumine Marbella kesklinnast suunas Kuldne miil, hinnad tõusevad ja paljudel juhtudel ka ehituse omadused. Marbellal on palju pakkuda nii kultuuriliselt, gastronoomiliselt kui ka ööelus! Igal aastal võõrustab Marbella suurepärast  muusikafestival Starlite linna taga mägede jalamil eksklusiivse Sierra Blanca naabruskonna kõrval. Kesklinnas on võimalik külastada ka fantastilist võluvat vana osa Marbellast. Siinne õhkkond võib panna teid unustama, et olete ühes Euroopa populaarseimas puhkusekohas. Haldusküsimused, ehituslubade tühistamine ja juriidilised probleemid olid põhjuseks, miks Marbellas aastatel 2004–2015 väljastati väga vähe ehituslube. Seetõttu on piirkonnas uusehitisi väga vähe.

 

Müüa korterid Hispaanias Marbellas

Marbella korteri ostmine on sageli väga hea investeering, kuna nõudlus renoveeritud korterite järele on väga suur. Rahvusvaheline maine hoiab hinnad kõrgel ja stabiilsel tasemel. Kui soovite leida müüdavat korterit, on oluline piirkondade kohta veidi uurida. Koostöö professionaalse agendiga, et vältida lõkse, on alati eelis.

Marbellas müüdavad kinnistud varieeruvad hinna, kvaliteedi ja asukoha poolest väga palju. Üldiselt jääb kesklinnas müüdavate korterite hind vahemikku 250 000–600 000 eurot 2–3 magamistoaga korteri eest. Mida lähemale jõuate Kuldsele miilile ja rannale, seda kõrgemad hinnad tõusevad. Kõige kallim on Puente Romano ja Sierra Blanca. Kahetoaline korter algab umbes 700 000 € ja suure 3-4-toalise panoraamvaatega korteri hind on umbes 1 500 000 - 3 000 000 €. Enamik Marbella müüdavatest korteritest maksavad 400 000–1 000 000 eurot.

Kinnisvara ostmine Hispaanias

Hispaaniasse kinnisvara ostmine on suure põnevuse algus. Esimene samm, mille üle peate otsustama, on teie eelarve. Hispaanias kinnisvara ostes on ostukulud umbes 13-14% (vt selle artikli allosa). Ostukulud on eriti olulised, kui finantseerite oma ostu. Hispaania pangad rahastavad kuni 80% kinnisvara hinnast, välja arvatud kulud. Kui vajate rahastamise kohta rohkem nõu, teeme koostööd mitme panga ja finantsmaakleriga ning aitame meeleldi.

Müüdava kinnisvara otsimisel pidage meeles, et meil on juurdepääs kõigile müüdavatele kinnistutele. Osaliselt võrgustike kaudu, kus me oleme osa, ja osalt tänu headele suhetele teiste agentuuridega. Seetõttu ei pea te kaasama paljusid erinevaid agentuure ega agente, vaid ainult ühte või kahte. Selles juhendis kirjeldame Hispaania kinnisvara ostmise protsessi ja selgitame erinevaid samme. Kui soovite mõnda lisateavet, võtke meiega ühendust. Võite kirjutada otse-vestluses, saada meile kirivõi helistage meile

Loe kogu Hispaania kinnisvara ostmise juhend siit.

etEesti