Sismo ehitustehnoloogia

Sismo Building Technology Spain on Euroopa juhtiv tööstusettevõte. Uuenduslik ja väga tõhus moodulhoonete süsteem, mis võimaldab parandada igasuguste projektide struktuurilist kvaliteeti. SISMO on olnud kiire, taskukohase, vastupidava ja keskkonnasäästliku ehitustehnoloogia juurutaja. SISMO, mis asutati 1985. aastal Belgias, ühendab enam kui 30-aastast kogemust SISMO ehitustehnika arendamisel ja rakendamisel dünaamilise partnerite rühmaga ja töökaaslased. Rahvusvaheline koostöö ja käimasolevad uuringud tagavad, et SISMO ehitustehnoloogia ületab jätkuvalt ootusi. Tänapäeval töötab see enam kui 88 riigis. SISMO kontserni peamine valdkond on tegeleda kaasaegse ehitustööstuse väljakutsetega rahaliselt stabiilses ärikeskkonnas. Püüame luua pikaajalisi suhteid kõigi oma ehitustööstuse sidusrühmadega. Sismo Building Technology kui tööstusliku süsteemi üks suurimaid eeliseid on selle kõrge kasumlikkus ja sellest tulenevalt ka suurem konkurentsivõime arendajatele ja ehitajatele, kuna see vähendab kuni 50% tööde teostamise aegadest ja seega ka ehituskuludest. See tähendab kodu varajast kohaletoimetamist lõpptarbijale. Sismo ehitussüsteem on kulutõhus ehitusviis kõigile ehitusprotsessis osalevatele osapooltele.

Banuse rühm

banusgrupp-konstruktor-avanteBanus Group on aastaid töötanud ehitustööstuses Costa del Solis ja kogu Hispaanias. Meie ekspertidel on ulatuslik kogemus igasuguse keerukusega hoonete - ühepereelamute, häärberite, linnastumiste, mitmekorruseliste elamute, linnamajade, spaakeskuste ja hotellide - ehitamisel.
Pakume klientidele eritellimusel terviklikku teenust ja kohtleme väiksemaid ümberehitusi sama tähelepanelikult, hoolikalt ja üksikasjalikult kui suure elamukompleksi ehitamine. Meie peamised tegevused on; võtmed kätte ehitamine, renoveerimine ja remont, sise- ja maastikukujunduse lahenduste loomine, osalemine ehitusinvesteeringute projektides ja abi ehituslubade saamiseks

etEesti