Vaadake ja puudutage / Bang & Olufsen

See & Touch on vastus uuele trendile, kus kaasaegsed kodud on kõrgemate lagede, avatud ruumide, uute ehitusmaterjalide ja majaomanikega, kes ootavad ülimat kodust meelelahutust, audiovideot, telekommunikatsiooni, valgustust, ohutust ja automatiseerimist. See & Touch kujundab ja installib kõige isikupärasemad ühendatud lahendused. Lahendused, mida saab hallata tahvelarvuti, nutitelefoni või juhtpaneeli kaudu.

Räägi meile endast ja oma elustiilist ning meie loov ja kogenud inseneride, valguse disainerite ja elektrikute meeskond pakub kõiki erinevaid võimalusi, olenemata sellest, kui suur või väike see teie projekt on.

Meie teenuste valik ulatub esialgsest kujundusest, saidihaldusest oma installeriga kuni täieliku haldamise ja installimiseni meie enda spetsialiseeritud töövõtjate poolt.

Vaadake meid ja proovige uusimaid tooteid!

Bang Olufsen Marbella rajoonina asub See & Touchi show-tuba Bang & Olufseni poodi integreeritud Puerto Banuse sissepääsu juures. Tule ja mängi toodetega, mida me esindame, need on audio- ja visuaalse naudingu esirinnas ning on välja töötatud sujuvaks integreerimiseks mis tahes sise- või väliruumi, ilma et see kompromissiks jõudluses. 400m2 täis uusi ja emotsionaalseid kogemusi. Bang & Olufsen Marbella alustas oma tegevust Bang & Olufseni turustajana Costa Del Solil (Hispaania) 1988. aastal, paigaldades esimese integreeritud mitmetoalise audio-video “beolinki süsteemi” ning on jätkanud laienemist divisjoni “SEE & TOUCH” alla, lisades sinna uudiseid kaubamärgid, nutikodu süsteemide, eramaja kinode kujundamine ja paigaldamine alates 1991. aastast ning koduautomaatika, valgustite kujundamise ja varjundite juurde liikumine

etEesti