Uued arendused ja plaanivälised omadused

Uusarendused Costa del Solil hõlmavad peamiselt suuri või väikeseid korterikomplekse ja väikeseid villakomplekse. See võib olla projekti faasis, ehitamisel või hiljuti lõppenud. Plaanivälised villad on üks või mitu villat. Lõuna-Hispaania on väga positiivses faasis, kus turism ja kinnisvarahinnad tõusevad nii 2017. kui ka 2019. aastaks. Seetõttu on Costa del Solil palju uusi arenguid ja palju jälgida. Kinnisvaraostjana on see luksuslik olukord, kus on palju erinevaid uusarendusi, mille vahel valida. Muidugi on müügil ka väga erinevaid planeeringuväliseid villasid, mis on valmistatud teie jaoks. Ehkki plaanivälise villa või korteri ostmine uusarenduses on sarnane, on siiski mõned olulised erinevused.

Projekti etapp

Esimene samm ja see on siin, kus kas üksikisik, ettevõte, arendaja või grupp raamistab projekti. Sageli on maaomanik, arhitekt, ehitaja ja mõnikord ka kaubandusagent. Kõik rollid võivad olla ühes ja samas üksuses, mida väiksemate projektide puhul sageli nähakse. Seal on lõputult võimalusi, kuidas struktureerida villa projekti sisemist tööd või uusarendust. Selle tulemusena on oluline, et oleks selge, kellel on millegi eest vastutus.

Finantseerimine

Pank või investor on tavaliselt seotud kinnisvaraprojekti finantsjuhtimisega. Mõnel projektil on piisav rahastamine, mis võimaldab projekti jätkata müügist sõltumata. Kuid enamiku uusarenduste ja plaaniväliste kinnistute jaoks on projekti alustamiseks vaja müüki. Üksikute villade jaoks alustatakse ehitamist sageli siis, kui käepärast on ostja. Ligikaudu 50% villaprojekti alustatakse ehitamist sõltumata ostjast. Korterite ja ridaelamute suuremad uusarendused toetuvad sageli panga rahastamisele. Tüüpiline seadistus on arendaja, kes annab teatud summa garantiid, ja kavand. Seejärel finantseerib pank projekti, kui 50% vabadest korteritest on müüdud. Seda tüüpi finantseerimise korral ei riski pank rahastada projekti, mida ei saa müüa.

Maksmine ja ajakava

Suur eelis projekti või millessegi ehitamisel on paindlikud maksetingimused. Nii väikeste kui ka suurte projektide norm võimaldab maksetel ehitust jälgida. Uute arenduste puhul on broneerimistasu sageli 6-10 000 €, kuid luksuslike projektide puhul võib see olla kõrgem. Kui broneerimisleping on sõlmitud, teeb teie advokaat hoolsuskohustust ja läbib PPC lepingu. PPC tähistab eraõiguslikku ostu-müügilepingut ja sisaldab kõiki kinnisvara ostu käsitlevaid tingimusi. PPC allkirjastatakse 30 päeva jooksul ja see sisaldab täiendavat makset vahemikus 10-30% ostuhinnast. Ülejäänud saldo makstakse kas igakuiste määradena vastavalt vahe-eesmärkidele või lõpetamisel. Villa ehitamiseks kulub umbes 12 kuud. Korterikompleksi valmimine võtab aega 18–24 kuud.

Tarne ja valmimine

Pärast ehituse lõppu vajab uus kinnisvara enne teie omandamist mitu litsentsi. Arendaja peab ehituse ametlikult deklareerima „lõpliku de obra” litsentsiga. Selleks peab arendaja esitama mitmesuguse tehnilise dokumentatsiooni, sealhulgas kindlustussertifikaadi. Igale Hispaania uusehitusele antakse ehitusvigade eest 10-aastane garantii. Teine vajalik luba on „esimene kutsetunnistus” (litsents de primera amet). See litsents kinnitab, et vara vastab siseriiklikele ja EL-i määrustele ning sobib elamiseks. Lisaks kontrollitakse ruutmeetreid ja tehnilisi seadmeid. Kui kaks litsentsi on paigas, on järgmine samm notari juures akti allkirjastamine ja saate omanikuks.

Uue arenduse või plaanivälise ostmise garantiid ja risk

Uued kinnisvaraprojektid Costa del Solis on turvaline ja suhteliselt riskivaba kogemus. Uued projektid järgivad täielikult tarbijate ohutuse osas kaasaegseid Euroopa standardeid. Kliendi maksed lähevad alati otse deponeerimiskontole või on seotud pangagarantiiga. PPC lepingud on samuti väga keerukad ja nende eesmärk on ebakindluse kõrvaldamine. Pangad kaotasid oportunistliku kinnisvaraarenduse tõttu juba 2000. aastate alguses kõvasti. Seetõttu toetavad nad ainult realistlikke ja usaldusväärseid projekte ning jõustavad klientide garantiisid. Viimase kümne aasta jooksul pole olnud ühtegi kinnisvaraprojekti, mis oleks viinud kliendi investeeringute kaotamiseni.

Eelised uue arenduse või plaanivälise ostmisel

Korteri või villa ostmisel plaaniväliselt või algfaasis on palju eeliseid. Kõige silmapaistvam eelis on madalam hind, võrreldes võtmeta valmis kinnistuga. Kinnisvara väärtus on suurem kui valmis toode, kuna paljud kinnisvaraostjad otsivad võtmeta valmis kinnisvara. Pealegi on turul enamikul aastatel üldine hinnatõus, keskmiselt 2–3% aastas. Lõpuks tõstavad uusarenduste arendajad sageli iga faasi vabastamisel hinda, keskmiselt 3-7%. Kokkuvõttes teeb kinnisvara väärtuse suurenemine vara plaanivälise ostmise väga atraktiivseks. Kogemuste põhjal võib kindlalt öelda, et müüdavate villade keskmine hinnatõus jääb vahemikku 15-25%.

Uute arendustega korterite puhul näeme sarnast kasvu 15-35%. Esimeste ostjate seas on veel üks võimalus valida parim asukoht ja vaated. Suure nõudluse tõttu müüakse uusarendusega katusekortereid kiiresti. Eespool kirjeldatud finantseerimisaspekt muudab ka ostu atraktiivsemaks väga paindlike maksete abil. Õigete juhiste ja nõuannete korral ei kahetse meie kliendid kunagi oma plaanivälist investeeringut.

Uued arengud Esteponas

Estepona on arenev linn, kus on käimas palju uusi arendusi. Uus ehitus on peamiselt korterikompleksid, mis asuvad kogu kesklinnas ja selle ümbruses. Kesklinnas müüakse enamasti majanduslikke kortereid, hinnavahemikus 150-500 000 €. Esteponast ida pool on ehitamisel mitu uut luksusarendust, alates 500 000–2 500 000 €. Kesklinnast põhja pool on palju erinevaid kortereid, mille hinnad on 150 000–4 000 000 €. Esteponal pole linnaplaneerimisega probleeme. Estepona vald ulatub Casaresest kuni San Pedro de Alcantarani. Praegu käimasolevad uued arengud on:

Serv

Luksuslikud rannaäärsed korterid Estepona sadamast ida pool. Serva tunnustab suurejooneline disain, mis on inspireeritud kaasaegsetest superjahtidest. Kõigis nendes müügis olevates korterites kasutatakse nööpnõelu ja looduslikke materjale. Klotsid on jaotatud spiraalselt, maksimeerides iga müüdava korteri vaate merele. Edge käivitas 2016. aastal ja on võtmevalmis 2019. aasta lõpus. Esialgsed hinnad algasid 400 000 eurost ja kõige kallimad katusekorterid tõuseksid 2000 000 euroni. Edge on väga edukas ja pakub väga ainulaadset toodet. The Edge'is on veel kortereid, mida osta

Saar

Luksuslikud ridaelamud fantastilises ranna asukohas. Mõni minut Estepona sadamasse ja otse välja laiale liivarannale. Saare linnamajad on 3 või 4 magamistoaga, mis on kujundatud kaasaegse, kuid sooja arhitektuuriga. Iga maja pindala on 150–250 m2 ja seal on väike aed. Mõnest majast avaneb ka vaade merele. Saar käivitas 2017. aastal ja peaks valmima võtmevalmis 2019. aastal.

Emare

Emare on väike luksusarendus linnast põhja pool, The New Golden Mile'is. Ainult 16 rannaäärset korterit, kust avaneb uskumatu merevaade, moodustab Emare. Müüdavad korterid on 3-5 magamistuba ja vähemalt 120 m². Tähelepanu detailidele ja materjalide kvaliteedile on kõige kõrgemal tasemel. Emare korterite omanikud saavad nautida ühist basseini ja spaa, jõusaali ning ainulaadset ranna asukohta. Emare alustas tegevust 2018. aastal ja on võtmevalmis 2019. aasta lõpus.

Las Olas

Las Olas on väike butiik, mis asub Estepona linnast mõni minut ida pool. Kaasaegses stiilis kujundatud ning valgete ja beežide pindadega Las Olas sobib suurepäraselt oma ümbrusesse. Ainult 54 korterit moodustab see uusarendus, millel on suurepärased vaated, avarad toad ja avatud köök. Hinnad jäävad vahemikku 250 000–400 000 € ja korterid müüvad kiiresti. 2018. aasta alguses käivitatud Las Olas on valmis oma uutele omanikele 2019. aasta lõpus.

Mirador de Estepona golf

Eksklusiivne ja kaasaegne areng, väga lähedal Estepona Golfi golfiväljakule. Müüdavatest korteritest ja katusekorteritest avanevad panoraamvaated nii golfile kui merele. Tulles tunnustatud arendajalt, on omadused silmapaistvad ja materjalid hoolikalt valitud. Enamikul müüdavatest korteritest on suured terrassid ja edelasuunaline suund maksimeerib päikese hulka. Mirador de Estepona golfi omanikud saavad päikese käes nautimise ajal nautida suurt basseini ja eraldi lastebasseini. Selle uusarenduse korterid pakuvad nii kaetud kui maa-alust parkimist. 2018. aastal turule toodud Mirador de Estepona Golf on oma uute majaomanike jaoks valmis 2020. aastal.

Vaade Estepona

Vaade on väike luksuslike villade enklaav, kust avanevad uskumatud panoraamvaated mägedele ja ookeanile. Väikese mäeharja tipus asuv privaatsus on üleval ja siiski vaid mõne minuti kaugusel rannikust. Selle uusarenduse villades on 3 või 4 magamistuba ja suured umbes 1000 m² suurused krundid. See uus villaprojekt ehitatakse Selwo mägedesse, otse Selwo Safari pargi kohale. Kvaliteetsed materjalid, avatud köögid ja kaasaegne arhitektuur on üks selle uue arenduse edu põhjuseid. 2019. aastal käivitatud The View'is müügil olevad villad on selle uutele omanikele valmis 2020. aasta lõpus.

Uued arengud Marbellas

Aastal 2018 on Marbella linn andnud ehituslitsentsi paljudele uutele arendustele pärast aastaid seisma jäämist. Viimaste aastakümnete Marbella suure arengu tagajärjel on uute arenduste jaoks ruumi piiratud piiratud headel kruntidel. Ehitatavad on väga atraktiivsed ja hinnad on sageli kõrgemates sulgudes. Allpool on Marbella kõige populaarsemate uusarenduste top 5, mis on praegu ehitamisel.

La Meridiana sviidid

La Meridiana Suites on valik luksuskorterit Golden Mile'i väravas. Selle uusarenduse korterid on väga avarad ja kogu luksuslike materjalide ja lahendustega. La Meridiana sviitide linnastumine pakub nii spaa-, jõusaali- kui ka concierge-teenust ning loomulikult ööpäevaringset turvatunnet. Korterid on saadaval 2–4 magamistoaga ning katusekorterid koos privaatse katuse suplusbasseiniga. See uusarendus asub lähedal kuulsale hotellile Puente Romano ja The Golden Mile'ile. 2018. aastal käivitatud La Meridiana Suites on uutele omanikele valmis 2019. aasta lõpus.

Üheksa lõvi

Nueva Andalucia küngastel on ehitamisel uusarendus Nine Lions. Väga suured 2-5 magamistoaga korterid, sealhulgas 250 m² suurused katusekorterid, kust avanevad imelised panoraamvaated. Jaotatud üle 9 kvartali, on kõik korterid väga privaatsed ja avarate terrassiruumidega. Üheksa lõvi materjalid on läbivalt kvaliteetsed ning levitamine on kaasaegne ja avar. Suurepärane võimalus uue korteri ostmiseks atraktiivses piirkonnas. 2018. aastal käivitatud uusarendused on omanikele 2019. aastaks valmis.

Palo Alto

Marbelis, otse Marbella kohal, on ehitamisel Palo Alto luksuslik uusarendus. Kaasaegne ja kerge arhitektuur koos lopsaka ümbrusega on teinud selle uue arenduse kohe edukaks. Panoraamvaated nii mägedele kui merele ja üle Marbella on enamik kortereid. Palo Alto pakub laia valikut kortereid, alates 70 m², 2 magamistoaga apartementidest kuni 5 magamistoaga katusekorteriteni, mis hõlmavad rohkem kui 250 m². Hinnad algavad umbes 400 000 € ja ehitamist alustati 2018. aastal ning esimesed korterid on valmis 2020. aastal.

etEesti